×

Myśląc, że gosposia kradnie, zamontował ukrytą kamerę. Prawda go zaszokowała

Reddit to popularny w Stanach portal społecznościowy, który stał się dla niektórych jego użytkowników swego rodzaju konfesjonałem. Część z nich dzieli się na nim nawet swoimi najmroczniejszymi lub najbardziej przykrymi doświadczeniami. Mogą zachować na nim większą anonimowość i właśnie to dużo ułatwia.

O jednym z takich przykrych doświadczeń użytkownika tego portalu przeczytacie za chwilę. Pamiętajcie, że aby zachować pełną anonimowość nie dodawał on żadnych zdjęć (zresztą zdjęcia z takiego odkrycia? Wybaczcie…). Dlatego te użyte w naszym artykule mają charakter czysto poglądowy.

Byli bardzo zadowoleni, ale do czasu…

Pewna para zatrudniła do pomocy domowej piękną studentkę pielęgniarstwa, która chciała sobie dorobić. Zarówno mąż, jak i żona byli bardzo zadowoleni z jej pracy. Przynajmniej do czasu.

Mężczyzna nie mógł pozbyć się wrażenia, że coś jest nie tak, jak być powinno… I w końcu stało się. Pewnego dnia zginął jego bardzo drogi zegarek. Szukał wszędzie, gdzie tylko możliwe. Bezskutecznie.

Postanowił w końcu, że zapyta o niego swoją pomoc domową i zegarek znalazł się chwilę później. Okazało się, że był niby za szafką, za którą mężczyzna dokładnie sprawdzał wcześniej…

Było jeszcze kilka podobnych incydentów

Wszystko to sprawiło, że mężczyzna nabrał podejrzeń, co do swojej pracownicy. Czuł, a właściwie był pewien, że coś jest z nią nie tak… Dlatego postanowił, że zamontuje ukrytą kamerę.

Pierwszego tygodnia zauważył, że kobieta kobieta spędza bardzo dużo czasu w szafie w ich sypialni. Po prześledzeniu wszystkiego dokładnie, nie zauważył, żeby coś zniknęło. Jedynie torba z seks-zabawkami zmieniła miejsce. Ale wszystko inne było posprzątane i w najlepszym porządku. Wyglądało na to, że na razie mężczyzna nie ma nic do zarzucenia swojej pomocy domowej.

Kolejnego tygodnia musiał wyruszyć w podróż służbową.

Gdy po powrocie poszedł sprawdzić to, co udało się nagrać był w szoku. Zobaczył, ze gosposia sprząta pokój, ale nagle idzie do ich szafy i wyciąga z niej torbę z zabawkami erotycznymi. Po chwili bierze w ręce jeden z przyrządów, kładzie się na jego małżeńskim łożu i rozpoczyna zabawę… Dosłownie włosy stanęły mu dęba!

Jednak nie to było najgorsze…

Nagle do sypialni weszła jego żona… Kobieta zamiast zwrócić uwagę gosposi, usiadła obok niej na łóżku. Dosłownie krótki moment później pomoc domowa zaczęła dobierać się do spodni jego żony, ale na pewno nie po to, aby je uprać

Mąż pocieszał się tym, że kobiety ani razu się nie całowały, co oznacza, że ich „interakcja” była czysto seksualna.

Zdradzony mąż wyznał też w swoim poście na portalu Reddit, że miał mieszane uczucia. Z jednej strony było mu niedobrze z powodu tego, co zobaczył, a z drugiej troszkę się podniecił…

Moja żona jest wspaniałą kobietą. Nie było w naszym związku ani jednego znaku świadczącego o tym, że mogłaby dopuścić się zdrady. Przynajmniej z mężczyzną…

Zaskoczony mąż uświadomił sobie, że jego żona fantazjowała o innych kobietach już od jakiegoś czasu. Wcześniej zdarzało im się przecież rozmawiać na temat zaproszenia do ich sypialni drugiej kobiety.

Użytkownik Reddit wyznał, że nie czuje się zdradzony, ale oszukany. Był pełen gniewu i smutku, ponieważ nie może pogodzić się z tym, że jego żona po prostu mu o wszystkim nie powiedziała.

Po zobaczeniu tego wszystkiego nie był w stanie zadzwonić do żony, dlatego postanowił, że napisze do niej krótką wiadomość.

Zamontowałem z naszej sypialni ukryta kamerę. Chciałem złapać gosposię na gorącym uczynku. Udało się – choć ten gorący uczynek miał zupełnie inny przebieg, niż oczekiwałem. Nie jestem na Ciebie zły, ale czuję się oszukany. Dlaczego to zrobiłaś nie mówiąc mi o tym?

Dla nas zdrada to zdrada, nieważne czy z osobą tej samej płci. Co myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij