×

Polonez Chajzera został sprzedany na aukcjach WOŚP za DUŻĄ sumę. Na pewno znacie nabywcę

W czasie zbiórki pieniędzy na rzecz podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele gwiazd zdecydowało się wesprzeć projekt i wystawić na licytację coś, dzięki czemu będą mogli zebrać pieniądze dla potrzebujących. W tym roku udział w wydarzeniu wziął Filip Chajzer, który przekazał swojego poloneza. Najprawdopodobniej nie liczył, że uda mu się zebrać aż tyle pieniędzy!

Polonez za 67 tysięcy złotych

Kto zdecydował się wydać aż tyle pieniędzy na relikt przeszłości? Otóż szczęśliwym właścicielem okazał się Sebastian Kulczyk. Prezenter nie spodziewał się, że jego samochód osiągnie aż taką cenę. Nowym właścicielem auta jest spadkobierca majątku zmarłego Jana Kulczyka. Pokazał ogromne serce, aby wesprzeć szczytny cel i przy okazji pokazać swoje poczucie humoru.

Po poloneza Sebastian Kulczyk stawił się ubrany w kombinezon wyścigowy, czym udowodnił, że ma do siebie dystans. Ludzie docenili jego gest. Za to Filip Chajzer przyłożył się do tego, aby polonez wyglądał jak najlepiej, gdy wystawiał go na aukcję. Zainwestował około 20 tysięcy złotych, aby doprowadzić go do obecnego stanu. Myślał, że otrzyma na rzecz fundacji niewiele ponad tę kwotę!

Typowy polski Seba właśnie odebrał kulczyki do swojego wymarzonego Polaja, który będzie ozdobą jego kolekcji przed…

Opublikowany przez Filipa Chajzer Piątek, 26 stycznia 2018

Jak dobrze, że są ludzie, którzy mają gest i chcą wspierać potrzebujących!

Polecane

Może Cię zainteresować