×

Dziś odbył się pogrzeb zamordowanej Pauliny. Ksiądz starał się pocieszyć jej rodzinę

Dziś odbył się pogrzeb brutalnie zamordowanej Pauliny z Łodzi. Na uroczystości zjawiło się wiele osób. 28-latka została pochowana na cmentarzu Doły.

Uroczystości żałobne

Dziś odbył się pogrzeb brutalnie zamordowanej Pauliny z Łodzi. Uroczystości rozpoczęły się o 14:00 popołudniu. Kondukt żałobny prowadziła najbliższa rodzina tragicznie zmarłej 28-latki, która podążała tuż za urną z jej prochami. Do opłakujących śmierć Pauliny bliskich przyłączali się również ludzie, którzy przyszli na cmentarz w dzień Zaduszny.

Prawie wszyscy mieli ze sobą białe róże, którymi obdarowali zmarłą młodą kobietę

„Trudno żegnać tak młodą osobę…”

Ksiądz w czasie uroczystości pocieszał bliskich i życzył im dużo mocy oraz siły. Podkreślał, że bardzo trudno jest znieść utratę bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli odeszła ona tak młodo i w tak tragicznych okolicznościach.

Okoliczności śmierci Pauliny

28-latka zaginęła w sobotę 20 października. Ostatni raz widziano ją tego dnia o godzinie 8.00 na skrzyżowaniu ulic Zielonej i Kościuszki w Łodzi. Jej poszukiwania trwały kilka dni. Niestety, 26 października potwierdził się najgorszy z możliwych scenariuszy. Młoda dziewczyna została zamordowana. W okolicy Stawów Jana odnaleziono jej ciało. Było owinięte folią i zapakowane w torbę sportową.

Zatrzymanie podejrzanego o morderstwo mężczyzny

Mamuk Khetsuriani, Gruzin, który jest podejrzany o śmierć 28-letniej Pauliny z Łodzi, został już zatrzymany. Jak podaje Joanna Kącka, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Mamukę K. aresztowano około godz. 6:00 rano na jednej z ulic Kijowa. W zatrzymaniu mężczyzny brali udział funkcjonariusze kryminalni z Łodzi, z komendy głównej oraz policjanci z Ukrainy i oficer łącznikowy z Gruzji. Mamuk Khetsuriani jest podejrzany o brutalne zabójstwo 28-letniej Pauliny z Łodzi.

Spoczywaj w pokoju Paulino

Polecane

Może Cię zainteresować