×

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka. Ten widok łamał serce na miliony kawałków

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka właśnie się rozpoczął. Widok zgromadzonych żałobników rozdziera serca na miliony kawałków. W takich chwilach wszyscy zadajemy sobie pytanie, dlaczego śmierć chłopca przyszła tak szybko?

Oliwier Rzeźniczak przegrał walkę z rakiem

Kilka dni temu media obiegła bardzo smutna wiadomość o tym, że Oliwier Rzeźniczak, syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień nie żyje. Chłopiec przegrał walkę z bardzo agresywnym nowotworem wątroby. Maluszek ostatnie dni życia spędził w Izraelu, gdzie miał zapewnioną profesjonalne leczenie i opiekę. Zmarł mając 376 dni.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376

– napisali w oświadczeniu po śmierci Oliwiera rodzice.

Niedługo po śmierci chłopca zrozpaczona mama i tata poinformowali także o terminie ostatniego pożegnania Oliwierka i poprosili o spokój oraz modlitwę.

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00.

Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy.

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło.
Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy.

Rodzice Oliwierka.
Magda i Kuba

Prośba Magdaleny Stępień do żałobników

W związku ze śmiercią najbliższej osoby Magdalena Stępień miała prośbę do żałobników. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała, aby zamiast kwiatów pomodlili się za Oliwierka. Poprosiła również o pomoc w zebraniu środków na leczenie chorej Zosi.

Drodzy, zamiast kwiatów poprosimy o modlitwę za Oliwierka i drobny datek na leczenie Zosi

– napisała Magda Stępień na Instagramie.

pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka
Instagram

Prośba matki chrzestnej Oliwiera Rzeźniczaka

Media obiegła również prośba matki chrzestnej Oliwiera Rzeźniczaka. Zaapelowała, by na ostatnie pożegnanie chłopca zabrać ze sobą coś, co maluszek uwielbiał, czyli baloniki. Poprosiła również o uszanowanie prywatności rodziny zmarłego dziecka.

Jeśli chcielibyście towarzyszyć mu w jego ostatniej podróży ziemskiej, informujemy, że msza żałobna odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 14:00 w kaplicy na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego 59A. Jeśli możemy, zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał Nasz Oliś. Bardzo proszę o uszanowanie prywatności rodziny. Bardzo proszę, zostawmy ich już w spokoju. Całym złamanym sercem jestem z Rodzicami. Dziękuję, że mogłam być matką chrzestną Waszego Cudownego Syna

– napisała chrzestna Oliwiera.

pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka
Instagram

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka

Dziś, zgodnie z zapowiedzią, w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy rozpoczęło się ostatnie pożegnanie małego Oliwiera Rzeźniczaka. O 13:40 odmówiono za niego modlitwę różańcową.

Na uroczystości pogrzebowej poza Magdaleną Stępień i Jakubem Rzeźniczakiem, pojawiło się wiele znanych osobistości. Przyszło również wielu mieszkańców Oleśnicy.

Zgromadzonym trudno było powstrzymać łzy. Przemawiał przez nich ból i niedowierzanie w to, że roczny Oliwierek odszedł tak wcześnie.

Źródła: www.popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij