Kategorie Inne

15-latki, które zginęły w escape roomie zostaną pochowane obok siebie. Pogrzeb w tym tygodniu

Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb pięciu 15-latek, które zginęły w pożarze escape roomu w Koszalinie. Prezydent miasta, Piotr Jedliński, zapowiedział, że nastolatki, które uczęszczały do jednej klasy, zostaną pochowane tego samego dnia.

Ostatnie pożegnanie

W czwartek odbędą się uroczystości pogrzebowe. Trwają w tej chwili jeszcze ustalenia z rodzinami ofiar, jak te uroczystości będą przeprowadzane… Pogrzeb będzie jeden, pogrzeb będzie wspólny, dziewczęta spoczną obok siebie na koszalińskim cmentarzu – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej prezydent Koszalina Piotr Jedliński

Szczegółowe informacje dotyczące ostatniego pożegnania nastolatek mają być podawane na bieżąco.

15-latki, które zginęły w escape roomie zostaną pochowane obok siebie. Pogrzeb w tym tygodniu
Facebook

To miały być skromne urodziny

Przypomnijmy, że do tragedii doszło 4 stycznia w jednym z koszalińskich escape roomów. To właśnie tam pięć 15-latek postanowiło uczcić urodziny jednej z nich. Kiedy próbowały wydostać się  z pokoju zagadek, wybuchł pożar. Nastolatki zmarły na miejscu. Był tam jeszcze mężczyzna, który w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. 28-letni właściciel obiektu usłyszał już zarzuty. Mężczyzna nie przyznał się jednak do winy.

Źródło: fakt.pl, popularne.pl | Fotografie: facebook.com | Miniatura wpisu: Facebook
Tagi: