×

Podział obowiązków u Majdanów. Jak to wygląda w praktyce u pary celebrytów?

Podział obowiązków u Majdanów wykuł się, jak wyznała celebrytka, naturalnie. Radosław chętnie wziął na siebie nocne dyżury, dzięki czemu ona może się wyspać.

Historia miłości

Kiedy siedem lat temu Małgorzata Rozenek zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem, mało kto wróżył im szczęśliwą przyszłość. Były mąż Dody niespecjalnie przypominał mężczyzn, w których wcześniej gustowała Małgosia: ani jej pierwszego męża Łukasza Bukaczewskiego, ani drugiego – Jacka Rozenka.

Jak Małgorzata sama wyznała w jednym z wywiadów, Majdan ujął ją determinacją i wytrwałością, z jaką o nią zabiegał. W końcu udało mu się przekonać ją do siebie.

Od tamtej pory uchodzą za jedną z najbardziej udanych par polskiego show biznesu. Małgonia zresztą przy każdej okazji zapewnia, że każdy mężczyzna rozkwitnie przy odpowiedniej kobiecie, a fakt, że z Radosławem stało się to dopiero u jej boku to nie przypadek. Po prostu do tej pory wybierał złe kobiety i nietrudno zgadnąć, kogo miała na myśli.

Podział obowiązków u Majdanów

Majdan rozkwitł jeszcze bardziej odkąd po raz pierwszy został ojcem. Małgorzata okazała się pierwszą z jego dotychczasowych trzech żon, która zdecydowała się urodzić mu dziecko, choć nie było łatwo. Celebrytka nie ukrywa, że Henio, tak jak jego starsi bracia, przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro.

Ostatnio mały Henio zadebiutował na salonach z okazji promocji książki Wiktora Krajewskiego. Z tej okazji dumni rodzice postanowili ujawnić w rozmowie z Party.pl, jak idealnym dzieckiem jest ich najmłodszy syn. Okazuje się, że dużo śpi, nie grymasi przy jedzeniu, a Radosław chętnie bierze nocne dyżury przy dziecku, żeby małżonka mogła się wyspać.

Jak ujawniła celebrytka:

Radosław się bardzo cieszy, że Henio jest i chce z nim spędzać czas. Trafiła mu się ta gorsza zmiana, ta nocna, więc dzięki temu ja mogę egzystować w ciągu dnia.

Źródła: party.pl, www.popularne.pl, www.youtube.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować