×

Radosław Majdan opublikował zdjęcia z porodówki. Zdradził też imię syna!

Majdanowie wybrali imię dla dziecka. Trzecie dziecko celebrytki przyszło na świat dziś rano. Jest to zarazem pierwszy biologiczny potomek jej męża, Radosława Majdana. Para wybrała już imię dla trzeciego synka. Sprawdź, jak będzie się nazywał najmłodszy brat Stanisława i Tadeusza…

„Najdłuższa ciąża show-biznesu”

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swoje trzecie dziecko 10 czerwca o 6:35, czyli dobre dziewięć dni po terminie. Lekarze spodziewali się przywitać na świecie trzecie dziecko Majdanów 1 czerwca, jednak celebrytka wyznała, że wolałaby inny dzień.

Sama przyszła na świat w Dzień Dziecka, więc kumulacja urodzin w rodzinie byłaby zbyt duża. Poza tym, jak przyznała, w dzieciństwie czuła się pokrzywdzona, bo świętowanie urodzin w Dzień Dziecka oznaczało o połowę mniej prezentów.

Ostatecznie trzeci synek poszedł jej na rękę i rzeczywiście opóźnił swoje przyjście na świat. Nawet trochę przesadnie, bo w końcu wszyscy już nabrali wątpliwości, czy w ogóle się na to zdecyduje. Wśród fanek Małgosi pojawiły się nawet odrobinę uszczypliwe uwagi na temat „najdłuższej ciąży w historii show biznesu”.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, o czym poinformował na Instagramie dumny tata.

Majdanowie wybrali imię dla dziecka

Radosław Majdan swojego pierwszego syna powitał osobiście. Z powodu pandemii koronawirusa on i żona mieli sporo stresu, czy poród rodzinny będzie możliwy. Na szczęście zniesienie obostrzeń umożliwiło im wspólne przeżycie tej magicznej chwili. Były piłkarz zamieścił na Instagramie zdjęcie żony z porodówki i opatrzył je pełnym emocji komentarzem:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO.

To było do przewidzenia, że Majdanowie nie będą szaleć z imionami. Szczególnie Małgorzata w ogóle nie jest podatna na chwilowe mody w dziedzinie imion dla dzieci. Zdecydowanie woli ponadczasową klasykę. Swoim starszym synom nadała imiona Stanisław i Tadeusz. Teraz dołączył do nich Henryk. Jak udało się ustalić tabloidom, chłopczyk przyszedł na świat metodą cesarskiego cięcia.

Witamy na świecie!

 

Źródła: www.plotek.pl, html#s=BoxOpImg8https://www.instagram.com/r_majdan/

Polecane

Może Cię zainteresować