×

Pierwsze zwierzę, które zobaczysz na obrazku ujawnia sposób, w jaki podświadomość chce Tobą kierować

Każdy prezentuje się światu w określony sposób. Niezależnie od tego, jaki jesteś, istnieje droga na to, aby wyrazić siebie. Jednak nie zawsze to, jacy jesteśmy dla znajomych równa się temu, jacy jesteśmy dla tych najbliższych przyjaciół i rodziny.

Twoja podświadomość zawsze próbuje się pokazać i podkreślić swoją obecność. Pozwól jej tym razem odegrać główną rolę!

Do dzieła! Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?

Nietoperz

Reprezentuje pasję i ogromną intuicję. Jesteś osobą kochającą zabawę, otwartą i towarzyską, ale potrzebujesz trochę czasu zanim zaczniesz skupiać na sobie uwagę. Z pozoru czerpiesz ogromną przyjemność z przebywania z ludźmi, ale Twoja podświadomość chce, abyś spędzał więcej czasu samotnie i skupił się na sobie.

freegreatpicture.com

Tygrys

Dużo walczyłeś w swoim życiu, ale dziś jesteś silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Nienawidzisz, kiedy ludzie patrzą na Ciebie wzrokiem pełnym litości, ponieważ wiesz, że jesteś potężniejszy, niż ktokolwiek przypuszcza. Twoja podświadomość chciałaby, abyś stanął bardziej przed innymi, zamiast pozwolić im chodzić po Tobie. Na czele szeregu, a nie gdzieś z tyłu!

tiger

Kobra

Jesteś nieśmiały, jeśli chodzi o mówienie, ale to nie znaczy, że nie jesteś wart szacunku. Nie możesz pozwolić ludziom, aby to kiedykolwiek kwestionowali. Twoja podświadomość daje Ci sygnał, abyś w końcu w pełni zaczął o siebie walczyć, bo jesteś bardzo wartościowy.

Cobra Thailand

Wilk

Jesteś ostrożny i ludzie mogą pomyśleć, że przez to cały czas coś kombinujesz. Ukrywasz swoje uczucia, bo próbujesz siebie chronić. Twoja podświadomość chce, abyś otworzył się bardziej na ludzi, na których Ci zależy. Ważne, aby oni poczuli także te emocje.

Wolf

Pies

Jesteś osobą odważną, lojalną i niesamowicie bezinteresowną. Potrafisz byś uparty, ale jednocześnie oddany. Twoi bliscy mają ogromne szczęście. Jeśli już się zakochasz czy zaprzyjaźnisz, to zawsze pozostaniesz wierny. Według podświadomości powinieneś czasem spojrzeć wyłącznie na swoje potrzeby, a nie na to, czego chcą inni.

wikipedia.org

Może Cię zainteresować

zamknij