×

To, co zobaczysz jako pierwsze na tym obrazku, symbolizuje Twoje życiowe obawy

Wiele osób ma jakieś lęki. Jedni boją się pająków, a inni skrzypiących w nocy drzwi. Są też tacy, którzy boją się dobrych wiadomości! Fobie mogą przejawiać się w różny sposób poprzez płacz, krzyk czy nieracjonalne zachowanie. Pewne lęki są w nas zakorzenione tak głęboko, że nie zdajemy sobie z nich sprawy. Na szczęście są proste sposoby, dzięki którym można odnaleźć ukryty strach.

Popatrz na ten obrazek:

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Ten surrealistyczny obraz został stworzony przez Vladimira Kush’a. Prześledź co oznaczają poszczególne rzeczy ukryte na ilustracji i dowiedz się, jaki skrywasz lęk.

Nóż:

Jeśli jako pierwsze zobaczyłeś nóż, należysz do grona osób, które boją się nieuleczalnej choroby, bólu oraz śmierci.

Gąsienica

Ci, którzy zobaczyli gąsienicę jako pierwszą rzecz na zdjęciu, należą do ludzi, którzy obawiają się zjawisk paranormalnych, duchów oraz opętań.

Motyl

Jeśli jako pierwsze zauważyłeś motyla, oznacza to, że obawiasz się zdrady. Być może zdarzyło Ci się, że w przeszłości ktoś zadał Ci potworny cios i teraz obawiasz się, że może się to powtórzyć.

 Jabłko

Jeśli wychwyciłeś jabłko jako pierwsze, oznacza to że boisz się śmierci ukochanej osoby. Jest to dość częsty strach, zwłaszcza u osób, które już raz straciłby kogoś bliskiego.

Miałeś pojęcie o swoich podświadomych lękach?

Może Cię zainteresować

zamknij