×

Podróżnik w czasie twierdzi, że 2029 mają pojawić się specjalne implanty dla każdego

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo teorii spiskowych i wizjonerów, którzy wyznaczają daty zbliżającego się wielkimi krokami końca świata. Według jednych przyczynić ma się do tego wybuch III wony światowej. Inni z kolei uważają, że to globalne ocieplenie przyczyni się do naszej ostatecznej zagłady. Sprawdzić te wszystkie doniesienia postanowił niejaki Adam Archon – Amerykanin, który podaje się za… podróżnika w czasie.

Uczestnik tajnego projektu rządowego

Adam Archon uczestniczył podobno w tajnym projekcie rządowym, a przeprowadzony eksperyment miał pozwolić mu zajrzeć w przyszłość na roku 2045 kończąc. W swoich przepowiedniach z dużą dokładnością opisuje to, co wydarzy się w najbliższym czasie.

Przeraża, a zarazem fascynuje

Reakcje na nagranie opublikowane na YouTube są różne. Podczas gdy materiał filmowy może fascynować, innych wręcz przeraża, bowiem wielu z nas będzie miała okazję dożyć tych czasów. Czy faktycznie mamy się czego obawiać? Adam podkreśla, że technologia podróżowania w czasie została zapoczątkowana już w 1981 roku. Mężczyzna postanowił podzielić się z innymi tym, co widział, aby ostrzec ludzkość.

Przyszłość USA

W swojej przepowiedni zaczął od Stanów Zjednoczonych.

Ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych będzie Yolanda King (wnuczka słynnego pastora i działacza na rzecz równouprawnienia). To najlepszy przywódca w historii tego kraju

Czy mamy się czego bać? Wiele wskazuje na to, że tak

Według przepowiedni Adama w najbliższym czasie odnotujemy wzmożoną aktywność istot pozaziemskich – obiektów latających, które będą zauważalne niemal na całym świecie. Istnienie kosmitów ma zostać oficjalnie potwierdzone w sierpniu 2028 roku.

Nie mogę powiedzieć, skąd przybędą, ale wcale nie chodzi o kosmos – zdradza Adam

Na pierwszą weryfikację wiarygodności słów Adama przyjdzie nam czekać jednak znacznie krócej.  Okazuje się, że już za rok świat zobaczy robota, który wzbudzi bardzo duże kontrowersje, bowiem ludzkość zacznie obawiać się o swój los. W 2033 roku ma z kolei powstać specjalne urządzenie, które będzie w stanie odpowiedzieć nam na każde jedno pytanie. Urządzenie, z którym każdy będzie w stanie porozmawiać.

W 2036 roku mają powstać awatary, którymi będziemy w stanie sterować za pomocą własnych umysłów. To one umożliwią nam również podróż w dowolne miejsce na świecie. W końcu ma dojść do tego, że na świecie będzie więcej robotów i awatarów niż ludzi.

Armed with Science

Implanty, jakich jeszcze nie było

W lutym 2029 roku pojawią się implanty, które będą wszczepiane ludziom. Konkretnie w prawą rękę. Urządzenie pozwoli nie tylko dokonywać płatności, ale też poprawi funkcjonowanie mózgu i zwiększy naszą odporność na choroby – dodaje

Implanty mają w konsekwencji doprowadzić do tego, że ludzkość zrezygnuje z gotówki na rzecz wirtualnej waluty, z którą jakby nie patrzeć już dzisiaj mamy do czynienia. Na szczególną uwagę zasługuje również wiadomość, że około 2030 roku wszystkie kraje mają zostać połączone w jedno globalne państwo – tak przynajmniej uważa Adam.

Wiem, że wielu z Was mi nie wierzy, ale jestem przekonany, że mówię prawdę. Zrobicie z tym, co chcecie, ale podróż w czasie faktycznie ma miejsce, a ja jestem tego najlepszym dowodem – kończy podróżnik

Wierzycie mu w cokolwiek z tego, co powiedział?

Materiał w języku angielskim, na którym można posłuchać przepowiedni Adama Archona, można obejrzeć poniżej.

Może Cię zainteresować

zamknij