Kobieta rodzi w domu dziecko. Kiedy patrzy pomiędzy jego nóżki, nie może ukryć zaskoczenia

Kiedy Kim Guiley zaszła w ciążę po raz kolejny, miała pewne przeczucia odnośnie swojego stanu. Kobieta zdecydowała się na naturalny poród w domu i wszystko szło gładko, do najważniejszej chwili…

Przez cały okres ciąży przyszła mama była pewna, że spodziewa się dziewczynki. Razem z mężem Travis’em wybierali imiona dla dziewczynek.

Kiedy w lipcu na świat przyszło maleństwo pary, Kim przeżyła prawdziwy szok. W chwili kiedy wzięła w ramiona swoje dziecko, okazało się, że została mamą ślicznego chłopczyka.

„Po prostu spojrzałam między nóżki maluszka i spodziewałam się czegoś innego. Byłam w szoku. Ciągle rozmawialiśmy o imionach dla dziewczynki”  – wyjaśniła Inside Edition kobieta.

Kobieta naprawdę była przekonana, że urodzi małą dziewczynkę, co najlepiej oddaje jej totalne zaskoczenie na twarzy, kiedy odkryła, że urodziła chłopca. Ten szczególny moment został uchwycony na zdjęciu przez fotografkę Susannah Gill. Młoda mama wrzuciła je później na Instagram i opisała całe zdarzenie na blogu Santa Cruz Family Doula Collective.

„Przez całe życie marzyłam o tym, aby mieć córkę i syna, ale wychowując jedną dziewczynkę czułam, że będą miała kolejną córkę i wtedy odkryliśmy płeć Teo” – napisała.

Po narodzinach Hanzel, Kim straciła kolejne dziecko. Po poronieniu, małżonkowie chcieli, aby płeć następnego dziecka była niespodzianką.

„Przez całą ciążę byłam przekonana, że to dziewczynka. Musiałam przezwyciężyć szok i radość, co zresztą widać na zdjęciu!” – powiedziała Daily Mail szczęśliwa mama.

Narodziny dziecka to prawdziwy cud, który na zawsze odmienia nasze życie. Jeśli się z tym zgadzasz, udostępnij ten wpis dalej.

Źródło i fotografie: dailymail.co.uk