×

Jej ciało po urodzeniu czworaczków nie wygląda jak sprzed ciąży. Ludzie piszą, że jest obrzydliwa

Jest wiele rzeczy, na które kobiety nie do końca są przygotowane, gdy zachodzą w ciążę. Bezsenne noce, ciągłe martwienie się, zmiany pieluszek i… rozstępy. Te ostatnie potrafią pojawić się nieproszone, gdy nawet wcześniej ich się nie miało.

23-letnia Doreen Ching z Malezji to piękna mama czworaczków. Wiele osób zazdrości jej figury i tego, jak według nich doszło do stanu sprzed ciąży. Nie znają jednak całej prawdy o kobiecie.

Urodziła czworaczki, co odbiło się na tym, jak wygląda dziś

Pokazała zdjęcie ciała po porodzie… i została skrytykowana!

Ching powiedziała, że chce pokazać innym matkom, że nie są same i nie powinny się dołować tym, jak wyglądają, bo większość z nas przechodzi przez coś podobnego.

Otrzymałam wiele pytań od mam, jak pozbyć się rozstępów, niezależnie od pieniędzy. Niestety nie ma takiej możliwości, aby się ich całkowicie pozbyć.

Ching nie do końca akceptowała swoje ciało tuż po porodzie. Zajęło jej trochę czasu, aby się do tego przyzwyczaić i przyznać przed samą sobą, że jest atrakcyjną kobietą.

Gdy zaszłam w ciążę w wieku 21 lat, zastanawiałam się codziennie, jak będzie wyglądać mój brzuch – zwłaszcza po urodzeniu czworaczków. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, gdy wróciłam do domu z sali porodowej, było spojrzenie w lustro na mój brzuch. Załamałam się. Skóra była mocno uszkodzona.

Dodała zdjęcie swojego brzucha z rozstępami

Jej post został udostępniony 12 000 razy – matki rozumiały ją jak nikt na świecie. Otrzymała od nich wiele ciepłych słów, dzięki którym poczuła się jeszcze silniejsza.

Niestety nie wszystkie reakcje były pozytywne. Niektórzy ludzie byli wręcz chamscy. Choć wielu twierdzi, że Ching ma idealną figurę, hejterzy uznali, że jest obrzydliwa, brzydka i mogła się 'nie puszczać', to by nie miała rozstępów… Kobieta postanowiła przekazać tym ludziom parę słów.

Widzę tutaj wielu ludzi, którzy nazywają mnie paskudą i naprawdę obrzydza mnie to do tego stopnia, że nie mogę nie zareagować. Pisali tutaj faceci, którzy uznali, że to wina kobiet – KTÓRE PRZECIEŻ CHCĄ MIEĆ DZIECI, więc niech liczą się z konsekwencjami. Czy Wy macie w ogóle szacunek do Waszych matek? Żon? Sióstr? Mówić coś takiego komuś, kto urodził Twoje dziecko, albo Ciebie? Zastanów się, czy Ty dałbyś radę to znieść, a jeśli nie masz szacunku do swojej kobiety, pisząc do mnie coś takiego, nie jesteś nic wart

Kobiety były pełne podziwu!

Niewiele matek odważyłoby się napisać coś takiego, ale nie Ching. 23-latka nie ma zamiaru godzić się na takie traktowanie, dobrze wiedząc, jak ciężki jest poród czworaczków i ciężka była cała ciąża. To cud narodzin, a jeśli ktoś nie umie tego docenić, lepiej żeby się w ogóle nie odzywał.

Może Cię zainteresować

zamknij