×

Tuż po porodzie karmi synka piersią. Aby zrozumieć moc tego zdjęcia, trzeba je zobaczyć w całości

Fotografka Kate Murray dostaje różne zgłoszenia na wykonanie sesji zdjęciowej. Często są to bardzo ważne momenty, które warto uwiecznić na zdjęciach. Pewnego dnia otrzymała jednak pytanie, czy wykona sesję fotograficzną kobiety po usunięciu piersi, która przeszła chemioterapię, a teraz czeka na narodziny dziecka. Zależało jej na tym, aby uwiecznić chwilę, w której poznaje się ze swoim Aniołkiem. Poród został wywołany w 36. tygodniu ciąży i wtedy na miejscu z aparatem pojawiła się także Kate.

31-letnia Sarah Whitney w 20. tygodniu ciąży usłyszała od lekarza słowa, które brzmiały jak wyrok: rak piersi w trzecim stadium. Bardzo szybko przeprowadzono operację i chemioterapię.

Szybko interwencja i ogromna nadzieja

"This is the definition of strength, love, and pure raw beauty. Mom was diagnosed with stage 3 breast cancer halfway…

Opublikowany przez Keitha Kuder Sobota, 25 kwietnia 2015

Wcześniejszy poród

Lekarze zdecydowali, że poród odbędzie się w 36. tygodniu ciąży, aby móc jeszcze leczyć agresywniej kobietę. Gdy nadszedł dzień porodu, emocje udzieliły się także fotografce. Nie kryła wzruszenia, zwłaszcza, gdy udało jej się uchwycić chwilę, w której zapłakana Whitney trzyma w ramionach swoje najdroższe dziecko. Noworodek od razu sięgnął do piersi mamy. To mówi więcej niż tysiąc słów. Sama fotogfafka opisała to słowami:

Jest to definicja siły, miłości i czystego piękna. Chłopczyk urodził się zdrowy, mimo że jego mama przeszła w ciąży chemioterapię i operację usunięcia piersi. Jest dzielny i gotowy, aby udowodnić światu swoją siłę, którą odziedziczył po swojej silnej mamusi. Karmienie piersią jest ogromną więzią, dlatego tym bardziej to zdjęcie tak mocno wzrusza. Jestem tak wdzięczna, że poznałam tę kobietę i jej wspaniałą rodzinę.

Whitney wiedziała, że będzie mogła karmić swojego synka piersią jeszcze przez dwa tygodnie zanim rozpocznie leczenie. Nie chciała tego ominąć. Wiedziała, że w żaden inny sposób nie uda jej się zbudować tak głębokiej więzi i dlatego choć przez chwilę chciała poczuć się wyjątkowo. I dla upamiętnienia tego zdecydowała się na sesję.

"This is the definition of strength, love, and pure raw beauty. Mom was diagnosed with stage 3 breast cancer halfway…

Opublikowany przez Keitha Kuder Sobota, 25 kwietnia 2015

Historia kobiety tak mocno wzruszyła ludzi, że z całego świata zaczęły wpływać datki na jej leczenie

Nie mogę ukryć wzruszenia, gdy tylko pomyślę, ile inni dla mnie zrobili. Czuję się naprawdę poruszona, że moja historia jest dla kogoś ważna. Jeśli wyjdę cało z leczenia, zdecyduję się na usunięcie drugiej piersi, aby działać prewencyjnie. W końcu jestem komuś potrzebna, prawda?

Przepiękne świadectwo siły i miłości, którą zrozumie tylko matka…

Może Cię zainteresować

zamknij