×

Mężczyźni z piwnymi brzuchami przyciągają do siebie kobiety. Robią to nieświadomie

Panowie! Coś nam się wydaje, że z tej informacji, którą zaraz przeczytacie, będziecie wyjątkowo zadowoleni ? Gorzej może być z Waszymi wybrankami serca, ale może argumenty, z którymi się zapoznają, przekonają je do zmiany zdania. Ale od początku…

Zbliża się lato, a nic nie smakuje mężczyznom wtedy lepiej od schłodzonego piwa na łonie natury. Okazja wyjątkowa! Do tego wszystkiego wyjątkowy news, który wręcz aż ma się ochotę wykrzyczeć: Badania wykazały, że znienawidzony przez panie piwny brzuch u facetów, powinien być powodem do dumy.

Tak, wiemy. Brzmi to dość dziwnie, ale już wyjaśniamy ?

Okazuje się, że kobiety podświadomie wolą mężczyzn z większym brzuchem, w przeciwieństwie do osób dobrze zbudowanych lub muskularnych. Uwierzycie?!

Brzmi śmiesznie, prawda? Cóż, naukowcy z Yale University udowodnili w najnowszym badanu, że właśnie tacy panowie mają większe powodzenie i świetnie radzą sobie w czasie podrywu i flirtu.

Atrakcyjność mężczyzny można również zwiększyć, jeśli jest trochę starszy i ma dzieci! Naukowcy twierdzą, że nie ma to nic wspólnego z ukrytym kompleksem, a łączy się to z ewolucją i zmianą, wynikającą z tego, że zmieniają się nasze potrzeby.

pixabay.com

Czego w takim razie pragną kobiety? Mężczyzna ma oddać karnet na siłownię komuś innemu?

Bynajmniej! Przecież chodzi o to, aby dobrze czuć się we własnej skórze i nie robić czegoś na siłę, ale badania sugerują, że faceci, którzy zostali już ojcami, wysyłają tym samym sygnał do kobiet o treści: „Tak, mam dziecko, co znaczy, że jestem płodny”. Natury nie oszukasz ?

Ponadto inne badania wykazały, że mężczyźni z obniżonym poziomem testosteronu (a zatem potencjalnie zwiększoną masą tłuszczu) rzadziej cierpią na ataki serca i raka gruczołu krokowego. To samo badanie wydaje się wskazywać na fakt, że więcej tkanki tłuszczowej oznacza, że mężczyzna będzie bardziej skupiał się na swojej rodzinie. Bezpośrednim rezultatem takiego połączenia jest obniżenie szans na znalezienie innej kobiety, a następnie jej opuszczenie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować wszystkim facetom z piwnymi brzuchami! Świat stoi przed Wami otworem ?

Polecane

Może Cię zainteresować