×

Brad Pitt i Jennifer Aniston przyłapani za kulisami podczas gali SAG Awards. Co tam się działo!

Brad Pitt i Jennifer Aniston spotkali się podczas gali wręczenia nagród SAG Awards 2020. Fotoreporterom nie umknęło to, co działo się za kulisami. Te zdjęcia obiegły cały świat!

Stara miłość nie rdzewieje

Brad Pitt i Jennifer Aniston tworzyli małżeństwo, które przed laty uchodziło za ideał w show-biznesie. Oboje spełniali się zawodowo, a jednocześnie mieli czas na to, aby wspólnie pojawiać się na branżowych imprezach. Ich miłość kwitła. Niestety, niespodziewanie aktor opuścił żonę i związał się z Angeliną Jolie.

Długo tworzyli związek i doczekali się gromadki własnych i adoptowanych dzieci. Jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Od momentu rozstania Pitta i Jolie, co rusz pojawiają się informacje o powrocie gwiazdora do Jennifer. Tabloidy twierdzą, że ich romans trwa już wiele miesięcy, a niedawno mieli zdecydować się na ślub. Patrząc na zdjęcia z ceremonii rozdania nagród, ten scenariusz wydaje się całkiem prawdopodobny.

[wp_quiz id=”1330″]

Brad Pitt i Jennifer Aniston na SAG Awards 2020

Pitt i jego była żona nie ustosunkowali się do tych rewelacji. Wygląda na to, że nadal łączy ich bardzo bliska przyjaźń. Nawet publicznie nie kryją sympatii względem siebie i z uśmiechem pozują do zdjęć.

Podczas gali wręczenia nagród SAG Awards 2020, która odbyła się w niedzielny wieczór, 19 stycznia, gwiazdy sprawiały wrażenie zachwyconych swoim towarzystwem. Dla Jennifer był to ważny dzień, ponieważ odebrała statuetkę dla Najlepszej aktorki w serialu dramatycznym. To jej pierwsza indywidualna wygrana w plebiscycie.

Wyraźnie było widać, że Brad Pitt z zainteresowaniem śledził jej przemówienie. Nagranie z jego udziałem od razu zyskało ogromną popularność.

Również Brad Pitt tej nocy odebrał nagrodę. Gdy znalazł się na scenie, pozwolił sobie zażartować, że to wydarzenie z życia będzie musiał umieścić na swoim profilu na Tinderze.

Zwrócił uwagę na podobieństwa bohatera, którego gra w filmie Pewnego razu w Hollywood, do jego prawdziwego życia i małżeństwa z Angeliną. Aktor wyznał:

Bądźmy szczerzy, to była trudna część. Wcielić się w gościa, który podnosi się, zdejmuje koszulę i nie dogaduje się z żoną.

Po zakończeniu ceremonii Pitt spotkał się za kulisami z Jennifer. Byli małżonkowie wzajemnie sobie gratulowali. Sytuacja nie została przeoczona przez paparazzich, którzy zatrzymali tę chwilę na niesamowitych zdjęciach. To pierwsze od wielu lat wspólne zdjęcie ex pary. Nie sposób nie zauważyć, że nadal są sobie bardzo bliscy.

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com, Instagram.com

Może Cię zainteresować