×

Piorun poraził Sharon Stone w domu! Aktorka bardzo mocno ucierpiała w wypadku

Piorun poraził Sharon Stone! Niewiele brakowało, aby ten dzień zakończył się dla aktorki w tragiczny sposób. Przebywająca w domu gwiazda niespodziewanie została porażona piorunem. Siła uderzenia była ogromna.

Piorun poraził Sharon Stone

Słynna aktorka znana m.in. z kultowych ról w filmach takich jak: „Kasyno”, „Pamięć absolutna” czy „Nagi instynkt” zdradziła fanom, że niedawno w jej życiu miało miejsce przerażające zdarzenie. Gwiazda została porażona przez piorun.

Gdyby nie szybko udzielona przez jej mamę pomoc, Sharon Stone mogłaby już nie żyć. Aktorka była gościem programu Bretta Goldsteina, w którym podzieliła się dotąd nieznanymi faktami z jej życia. Wyznała, że piorun poraził ją, gdy prasowała ubrania w swoim domu.

62-letnia aktorka podeszła do zlewu w kuchni, aby napełnić pojemnik na wodę, gdy niespodziewanie w położoną w pobliżu domu studnię uderzył piorun. Ładunek elektryczny błyskawicznie przeskoczył na aktorkę za pośrednictwem kuchennego kranu. Sharon Stone wspomina, że uderzenie było tak silne, że przeleciała przez całe pomieszczenie.

Uderzenie napięcia było bardzo mocne. Odrzuciło mnie tak, że przeleciałam przez kuchnię i uderzyłam o lodówkę.

Niebezpieczne zdarzenia

W wyniku silnego uderzenia, gwiazda na moment straciła przytomność. Szczęśliwie, w domu obecna była mama Sharon Stone i szybko udzieliła jej pomocy. Ocuciła córkę i zawiozła do szpitala.

Przeprowadzone badania nie wykazały poważnych urazów, niemniej jednak w organizmie aktorki zakumulował się spory ładunek elektryczny. Z tego powodu konieczne było regularne wykonywanie EKG.

Sharon Stone tłumaczy:

EKG pokazało, że mam w sobie bardzo duży ładunek elektryczny. Musiałam robić EKG przez 10 dni z rzędu.

Życie Sharon Stone obfituje w niebezpieczne zdarzenia. W 2001 roku aktorka przeszła rozległy wylew. Później przez 7 lat przechodziła intensywną rehabilitację. W młodości, będąc nastolatką spotkał ją nieszczęśliwy wypadek. Zaplątała się w sznur do suszenia ubrań i prawie przecięła sobie żyłę szyjną.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij