21-letnia kobieta odcięła sobie rękę piłą tarczową. Miała zatrważający powód

21-latka zgłosiła się do szpitala bez ręki. Twierdziła, że przez przypadek odcięła sobie kończynę piłą tarczową. Policjanci szybko odkryli, że kobieta zrobiła to celowo. Miała powód?

21-letnia kobieta odcięła sobie rękę piłą tarczową. Miała zatrważający powódUdostępnij

Dramatyczny wypadek

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Lublanie w Słowenii. Krewny 21-latki przywiózł ją do szpitala. Powiedział, że kobieta cięła gałęzie piłą tarczową i przypadkiem amputowała sobie rękę. Jednak nie mieli przy sobie odciętej kończyny, dlatego ratownicy osobiście po nią pojechali. Operacja zakończyła się sukcesem. 21-latce przyszyto rękę.

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

To było celowe okaleczenie

Policjanci odkryli jednak, że to wcale nie był wypadek. Młoda kobieta chciała dostać 383 tysięcy euro odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Okazało się bowiem, że dziewczyna, jak i jej cała rodzina niedawno wykupili drogie polisy w pięciu agencjach.

Okrzyknięto ją najbrzydszą kobietą świata. Była przedmiotem kpin całego społeczeństwa

Specjalnie nie przywieziono odciętej ręki do szpitala

Rodzina kobiety liczyła, że jako niepełnosprawna będzie dostawała dodatkowo specjalny zasiłek w wysokości 3 tys. euro miesięcznie.

Usiłowanie oszustwa

W związku z tą sprawą zatrzymano cztery osoby, ale wkrótce dwie z nich wypuszczono. W areszcie pozostała 21-letnia kobieta i jeden z jej krewnych. Mają postawiony zarzut usiłowania oszustwa.

Grozi im kara do ośmiu lat pozbawienia wolności

Zobacz także:

Źródło: rmf24.pl | Fotografie: pixabay.com