×

Pijana matka w skateparku. Wózek z dzieckiem posłużył jej za deskorolkę

Pijana matka w skateparku wywołała niebywałą sensację. 38-letnia kobieta wraz ze swoim dzieckiem, przebywającym w wózku usiłowała wjechać na rampę dla deskorolek. Zamiast zapewnić maluszkowi bezpieczną zabawę, naraziła je na utratę zdrowia. Teraz sprawą zajmie się policja.

Niebezpieczna zabawa

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o tym, że macierzyństwo nie powinno w żaden sposób ograniczać matki i niezależnie od obowiązków wiążących się z opieką nad dzieckiem, kobieta powinna mieć możliwość realizacji własnych pasji. Prawdopodobnie właśnie tym tokiem rozumowania poszła 38-letnia Rosjanka, która wybrała się do skateparku wraz ze swoim maluszkiem.

Będąca pod wpływem alkoholu kobieta postanowiła wykorzystać wózek jako deskorolkę. 38-latka usiłowała wjechać na rampę wózkiem dziecięcym, w którym siedziała jej córeczka. Kobieta była tak pijana, że w pewnym momencie upadła na ziemię, a dziecko wypadło z wózka.

Pomimo niepowodzenia, nietrzeźwa matka ponownie umieściła dziewczynkę w wózku i kolejny raz próbowała wjechać na rampę. Świadkowie obecni na miejscu zdarzenia, którymi głównie były dzieci, nagrali jej zachowanie. Na materiale wideo 38-letnia kobieta sprawia wrażenie niepoczytalnej. Zdarzenie miało miejsce w Jefriemowie w zachodniej Rosji. Sprawą zajęła się już miejscowa policja.

Pijana matka w skateparku

Na nagraniu wyraźnie widać, że świadkowie zdarzenia nie podjęli jakiejkolwiek interwencji. Dzieci w wieku szkolnym stały w pobliżu i z zainteresowaniem przyglądały się poczynaniom pijanej kobiety. W końcu kilku dorosłych podjęło próby odebrania Rosjance dziecka, jednak było to bardzo trudne, ponieważ kobieta była agresywna.

Policji udało się ustalić, że nie jest to pierwszy wybryk w wykonaniu 38-latki. W przeszłości kobiecie odebrano już dwójkę starszych dzieci. Istniała wówczas obawa, że bliźnięta mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie z powodu nieprzewidywalnego zachowania ich matki. Lokalna opieka społeczna zapowiedziała już, że przeprowadzi kontrolę w rodzinie kobiety.

To nieprawdopodobne, że w XXI wieku pomimo kampanii przestrzegających przed lekkomyślnymi zachowaniami, wciąż dochodzi do tak skandalicznych incydentów w wykonaniu rodziców dzieci. Równie niepokojący jest fakt, że świadkowie zdarzenia zwlekają z podjęciem odpowiednich działań i zamiast tego wolą nagrywać filmiki, które mogą zapewnić im wyświetlenia na YouTube.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij