×

500 plus – jedni zachwalają, inni z kolei twierdzą, że ofiarowane przez państwo pieniądze służą rozwojowi patologii. Niejednokrotnie słyszy się bowiem o przypadkach, kiedy to rodzice wydają otrzymane świadczenie na własne potrzeby, wczasy lub co gorsze na alkohol. Cierpią na tym wszystkim oczywiście dzieci, które przecież nie proszą się same o przyjście na świat . Dzieci, które często chodzą brudne, nie mają się w co ubrać, a czasami nawet co jeść.

Wstrząsające nagranie

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzał materiał filmowy, na którym widzimy pijaną, siedzącą na ziemi matkę trójki dzieci.

Mama po 500+… No nie może się podnieść. Tak się naj***ła, że nie może się podnieść – słyszymy, jak mówi nagrywający kobietę mężczyzna, podczas gdy w tle słychać śmiech niczego nieświadomych dzieci

W pewnym momencie mężczyzna mówi do dziecka, aby „podeszło do matki po to, żeby ludzie widzieli czyim jest synem”. Po chwili na nagraniu widzimy śmiejących się z kobiety chłopców. Co na to wszystko matka? Jest tak pijana, że ma problem z wysłowieniem się, a kiedy już jej się to udaje, słyszymy pełno wulgaryzmów.

Wstrząsające nagranie możesz obejrzeć poniżej. Pamiętaj, że materiał nie jest przeznaczony dla wrażliwych osób i oglądasz go na własną odpowiedzialność. My jesteśmy w szoku…

https://youtu.be/o_EkJa5jPsE

Polecane

Może Cię zainteresować