×

Brała kąpiel, gdy do łazienki wbiegł zdenerwowany pies. Zwracał na siebie uwagę z ważnego powodu

Łata, wierny pies rodziny Davis z Vancouver w stanie Waszyngton, był największym marzeniem dwójki dzieci: Andrew i Clary. Rodzeństwo śniło o tym, że kiedyś w ich rodzinie pojawi się wierny czworonóg.

Od pierwszej chwili maluchy znalazły wspólny język z psiakiem. Nola i Richard także byli zauroczeni zwierzakiem. Szybko podbił ich serca, ale nie przypuszczali, że będzie dla nich tak istotny…

Myśleli, że wszystko idzie w jak najlepszą stronę: dzieci pokochały psa, który był grzeczny i opiekuńczy. Niestety para źle oceniła sytuację i piesek był za duży do ich małego mieszkanka…

Rozstania nadszedł czas…

Małżeństwo nie miało pojęcia, jak ma o tym wszystkim powiedzieć swoim dzieciom. Nie widzieli innego sposobu, jak przekazać tę smutną wiadomość podczas wspólnej kolacji.

Kiedy rodzice powiedzieli, że trzeba będzie znaleźć nowy dom dla Łatki, dzieci wpadły w szał. Głośno protestowały i nie wyobrażały sobie, że piesek może zniknąć z ich życia, ponieważ jest dla nich jak członek rodziny. Nola w końcu zdecydowała, że jeszcze przemyśli decyzję.

Wieczór, który wszystko zmienił

Po kolacji mama była tak zmęczona, że czekała tylko na kąpiel. Napełniła wannę wodą i weszła do niej, aby się zrelaksować. Nagle do łazienki weszła Łatka, która zaczęła chodzić nerwowo obok wanny. Nola była zirytowana tym, co robi zwierzę, ale już po chwili uzmysłowiła sobie, że w ten sposób może dawać do zrozumienia, że coś się dzieje. Kiedy wyszła z wanny i spojrzała w stronę przedpokoju, już wiedziała, dlaczego piesek tak się denerwował. Ku swemu przerażeniu odkryła ogień!

Na ratunek

Nola w towarzystwie psa pobiegła do ogrodu, aby powiedzieć rodzinie, co się stało. Sama weszła z powrotem do środka, aby uratować najwięcej rzeczy. Łatka nie opuściła ukochanej pani. Dosłownie chwilę po tym, jak wyszły z budynku nastąpił ogromny wybuch!

Psi bohater!

Nie ma piękniejszego dowodu na to, jak wierne i lojalne są psy. Łatka tak długo zwracała na siebie uwagę aż jej pani zainteresuje się niepokojącym zachowaniem. Po tym zdarzeniu wszystko było jasne: nie było szans na to, aby piesek opuścił tę rodzinę.

Polecane

Może Cię zainteresować