×

Pies odgryzł jej górną wargę. Dziewczyna musi przejść 5 operacji rekonstrukcji

Życie tej dziewczyny zmieniło się drastycznie w ułamku sekundy. Pies odgryzł jej górną wargę i fragment nosa, ale mimo to kobieta stara się nie poddawać i chce inspirować innych. Do zdjęć pozuje z szerokim uśmiechem.

Pies odgryzł jej górną wargę

Pies potrafi być najlepszym przyjacielem człowieka. Ale może być także bardzo niebezpieczny. Przekonała się o tym Brooklinn Khoury, skateboarderka z Los Angeles. W listopadzie ubiegłego roku dziewczyna przeżyła brutalną napaść psa, w wyniku której straciła górną wargę i kawałek nosa.

Do napaści doszło, gdy Brooklinn odwiedzała swoją kuzynkę w Arizonie. Chciała wtedy przywitać pitbulla Diesela. Znała go, ponieważ w przeszłości widzieli się już wielokrotnie. Tym razem spotkanie miało dramatyczny przebieg.

Pitbull podskoczył z pozycji siedzącej, po czym uwiesił się zębami na górnej wardze kobiety. To były sekundy, które bezpowrotnie zmieniły życie Brooklinn. Gdy pies upadł z powrotem na ziemię, dziewczyna zauważyła, że ma zakrwawioną koszulkę, a na podłodze leży duży kawałek skóry. Pies oderwał jej górną wargę i kawałek nosa. Brooklinn jechała do szpitala, wioząc w serwetce kawałek skóry… Zespół chirurgów zareagował natychmiast, ale lekarze niestety nie byli już w stanie przyszyć wargi.

„Nie potrafię zrozumieć, dlaczego to przydarzyło się akurat mi”

Brooklinn to atrakcyjna, młoda dziewczyna. Przed wypadkiem była bardzo aktywna na Instagramie i nadal nie rezygnuje z mediów społecznościowych.

Chce w ten sposób pokazać innym, że zawsze trzeba o siebie walczyć i starać się myśleć pozytywnie, mimo wszelkich przeciwności. Brooklinn przyznaje jednak, że nie jest jej łatwo…

Napisanie tego, co chcę przekazać, jest bardzo trudne. Czasami nie wiemy, dlaczego coś nam się przytrafia. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego to przydarzyło się akurat mi. To niewiarygodne, jak życie może się drastycznie zmienić w zaledwie ułamek sekundy. Staram się być jak najbardziej pozytywna w tej sytuacji, ale szczerze mówiąc, boję się o swoją przyszłość. O to, czy będę mogła normalnie uśmiechać się i jeść. To jest początek bardzo długiej drogi do wyzdrowienia

– wyznała na Instagramie.

Dziewczyna przeszła już jedną operację rekonstrukcji wargi. Przed nią jeszcze cztery takie zabiegi. Brooklinn uczy się akceptować swoje nowe odbicie w lustrze. Na szczęście może liczyć na wsparcie dziewczyny. To Chloé Lukasiak, którą Brooklinn poznała tuż przed tragedią. Chloé nie porzuciła ukochanej w potrzebie i akceptuje ją taką, jaką jest.

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować