×

Kobieta w 6. miesiącu ciąży wyszła na spacer. Chwilę później jej zmasakrowane ciało znalazł mąż

Nie żyje 29-letnia Elisa Pilarski. Jej zmasakrowane ciało znalazł mąż w lesie Retz na północ od Paryża. Wcześniej kobieta zdołała do niego zadzwonić, że obawia się ataku. Była w 6. miesiącu ciąży.

Dramat w pobliżu miasteczka Villers-Cotterets na północy Francji

Zwłoki ciężarnej Elisy Pilarski znalazł jej mąż, Ellul Christophe Lucien Joseph w lesie Retz (prawie 100 km na północ od Paryża). Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę, kiedy kobieta wyprowadzała na spacer swoich czworonogów.

Jak podało biuro prokuratora, 29-latka jeszcze przed atakiem zadzwoniła do męża i powiedziała mu, że obawia się watahy psów. Zaraz potem rozwścieczone zwierzęta musiały się na nią rzucić, bo gdy mężczyzna dotarł na miejsce znalazł już tylko zmasakrowane ciało ukochanej.

Według TVA Nouvelles, partner 29-letniej kobiety natychmiast po jej telefonie wyszedł z pracy na lotnisku Charlesa de Gaulle’a w Paryżu. Na miejsce tragedii dotarł 45 minut później, podążając za wyciem ich psów, które czuwały przy ciele Elisy.

Kobieta w ciąży zagryziona przez psy

Wyniki sekcji zwłok potwierdziły, że 29-latka została pogryziona przez wiele psów. Wykrwawiła się między godz. 13.00 a 13.30 na skutek licznych ugryzień w okolicach kończyn górnych i dolnych oraz głowy. Jak podaje lokalna gazeta L’Union, niektóre rany zostały zadane, gdy kobieta jeszcze żyła. Pozostałe już po jej śmierci.

Kobieta, będąca w szóstym miesiącu ciąży została zaatakowana i zagryziona najprawdopodobniej przez psy myśliwskie. W tym samym czasie brały bowiem udział w polowaniu i naganiały jelenie.

Nie można jednak wykluczyć, że była to wataha dzikich zwierząt bądź własne psy zmarłej 29-latki. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Śledczy chcą wyjaśnić, które psy doprowadziły do śmierci Elisy Pilarski, dlatego badaniom DNA zostaną poddane 93 zwierzęta.

Aktorka Brigitte Bardot, działająca w fundacji na rzecz ochrony zwierząt, wezwała francuskie władze, by natychmiast zawiesiły wszystkie pozwolenia na polowania w tym sezonie

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.fakt.pl, www.tvn24.pl
Fotografie: Facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować