×

Powód, dla którego Ania Przybylska zostawiła męża. Ukojenie znalazła dopiero w ramionach Jarka

Czy wiecie, że Ania Przybylska miała tylko jednego męża? I wcale nie był nim ojciec jej dzieci – Jarosław Bieniuk. To u jego boku znalazła szczęście, ale nigdy nie był to formalny związek. Poznajcie pierwszego i jedynego męża Ani Przybylskiej.

Bardzo szybko wyszła za mąż

Ani zawsze się spieszyło. Jakby wiedziała, że nie ma wiele czasu. Tak twierdzi jej rodzina. Aktorka żyła szybko i często podejmowała pochopne decyzje. Tak też było w przypadku jej pierwszego i jedynego męża.

Jak można przeczytać w jej biografii:

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć

Para idealna?

Ania i Jarek byli uważali za parę idealną. Wiele kobiet zazdrościło aktorce więzi jaka była między nią, a Bieniukiem. Nie był to pierwszy sportowiec w jej życiu.

Najpierw postawiła na tenisistę, Dominika Zygrę, któremu się oświadczyła podczas jazdy samochodem. Po prostu zapytała:

A może fajnie byłoby wziąć ślub, urządzić mieszkanie, kupować meble. Co ty na wspólne życie, na dobre i na złe?

Mężczyzna się zgodził i para wzięła ślub po 9 miesiącach znajomości.

Sam Dominik tak mówi o ich znajomości:

Mieliśmy wspólnych znajomych, ale to w niczym nie ułatwiało mi sytuacji […] Któregoś dnia zobaczyłem Anię u naszej wspólnej znajomej. Stała w drzwiach, ubrana w długą niebieską suknię. To dla mnie był ten moment

Ceremonia, która odbyła się w 2000 roku była skromna. Zaproszono tylko 25 osób. Później goście bawili się w jednym z sopockich klubów „Non stop”. Tak młodzi uczcili swoją nową drogę życia. I chociaż Ania dopiero stawała się popularna już wtedy nękali ją paparazzi.

[wp_quiz id=”816″]

Niestety, rok od wypowiedzenia sakramentalnego „tak” para się rozstała. Jak wspominała sama Ania, decyzja o ślubie nie była dobrze przemyślana. Raczej niedojrzała i wynikała z tęsknoty za zmarłym ojcem. Twierdziła też, że mąż ogranicza jej karierę aktorską.

Zanim zakończyła się sprawa rozwodowa, Ania Przybylska zaczęła się spotykać z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała trójki dzieci, ale z którym nigdy nie zawarła związku małżeńskiego

Źródła: jastrzabpost.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), instagram

Może Cię zainteresować