×

Mieszana uroda jest piękna. Mamy na to 20 dowodów

Piękno niejedno ma imię. Każdy region na świecie ma charakterystyczne cechy wyglądu, jakimi odznaczają się jego mieszkańcy. Łączenie się różnych ras już nikogo nie dziwi. Dlatego, osoby urodzone z mieszanych związków bardzo często wyróżniają się unikalnym typem urody.

Poniżej przedstawiamy dwadzieścia zdjęć, które udowodnią wam, że kiedy różne narodowości połączą się ze sobą tworzą coś pięknego…

Japonia i Ameryka

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez i_am_kiko (@i_am_kiko)

Norwegia i Tajlandia

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)

Niemcy i Filipiny

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pia Wurtzbach (@piawurtzbach)

Irlandia i Włochy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Emily DiDonato (@emilydidonato)

Ukraina i Tunezja

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Аніс Еттаєб (@anistayeb)

Chiny i Holandia

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kristin Kreuk (@mskristinlkreuk)

Irlandia, Niemcy i Chiny

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olivia Munn (@oliviamunn)

Filipiny, Chiny i Hiszpania

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)

Jamajka i Syria

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jourdan Dunn (@jourdandunn)

Ukraina, Hawaje i Filipiny

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

Francja i Korea

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 줄리엔강 (@julienkang)

Irlandia, Włochy i Gujana

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Leona Lewis (@leonalewis)

Francja, Portugalia i Karaiby

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima)

Holandia i Palestyna

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Turcja i Niemcy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

Pakistan i Wielka Brytania

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)

Wielka Brytania, Irlandia i Francja

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

Indie i Australia

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kelly Gale (@kellybellyboom)

Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania i Izrael

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Wielka Brytania, Hiszpania i Jamajka

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FKA twigs (@fkatwigs)

Polecane

Może Cię zainteresować