×

73-latka zachwyca urodą. Wygląda nieprzyzwoicie młodo! Jaki jest jej sekret?

Czyżby czas się dla niej zatrzymał? Mimo swojego wieku, 73-latka zachwyca urodą. Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcia z gali fundacji DKMS w Nowym Yorku, które pokazują, ze Vera Wang wygląda nieprzyzwoicie młodo. Sekretem jej wyglądu podobno jest dieta, a w szczególności 3 zaskakujące składniki.

73-latka zachwyca urodą

Vera Wang od dawna kojarzona jest z branżą mody. Przez ponad 6 lat pracowała w dziale mody dla amerykańskiego magazynu „Vogue”. Następnie doświadczenie zdobywała na stanowisku projektanta u Ralpha Laurena. Po dwóch latach pracy dla amerykańskiego giganta podjęła decyzję o założeniu własnego butiku w Nowym Jorku. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę, bowiem Vera Wang jest uznawana obecnie za jedną z największych projektantek na świecie. Niezwykły talent kobiety i oko do mody to jednak nie wszystko. Na uwagę zasługuje także jej uroda.

Pomimo że Vera Wang już dawno przekroczyła siedemdziesiątkę, może pochwalić się „ciałem nastolatki”. Bardzo młody wygląd sprawia, że projektantka zachwyca fanów z całego świata. Niedawno uświetniła swoja obecnością charytatywną galę DKMS odbywającą się w Nowym Yorku. Biała suknia z cekinowym stanikiem, głęboki dekolt oraz odsłonięte ramiona sprawiły, że 73-latka zachwyciła swoją urodą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Sekret młodego wyglądu 73-latki

W wywiadzie dla magazynu „People” projektantka wyjawiła, czemu zawdzięcza tak młody wygląd pomimo przemijającego czasu.

Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową

– wyznała w rozmowie z magazynem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Obecnie 73-latka, jak sama przyznaje, nie przepada za aktywnością fizyczną – ćwiczy sporadycznie. Duża wagę przykłada natomiast do snu. Śpi średnio około 7-8 godzin na dobę. Co ciekawe, temperatura w jej sypialni zbliżona jest do 0 stopni Celsjusza. Vera Wang zdradziła także, że stara się zdrowo odżywiać, mimo że w jednym wywiadów zdradziła, iż „nie lubi jedzenia, ale musi karmić mózg”. Zwraca uwagę na pory posiłków: nie jada po 19:30. Co więcej, większość jej dań stanowią produkty surowe.. Najtrudniejszą rzeczą, z jaką było jej się rozstać, była z kolei dietetyczna cola, ale finalnie i ją odstawiła na bok. Teraz pije tylko wodę.

Nie wszyscy wierzą w tak młody wygląd 73-latki. Zdarzają się tacy, którzy oskarżają ją o przerabianie swoich zdjęć na Instagramie. Na pytanie jednego z internautów, w czym tkwi sekret jej młodzieńczego wyglądu, projektantka odpowiedziała krótko aczkolwiek zaskakująco (może trochę ironicznie?).

Sen, praca, drink z wódką i mało słońca

– wyznała projektantka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Źródła: portal.abczdrowie.pl, kobieta.gazeta.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować