×

Michał Wiśniewski się oświadczył! Przed nami piąty ślub z tajemniczą Pauliną

Życie Michała Wiśniewskiego od lat zaskakuje. Niespodziewany rozwód z Dominiką Tajner, kolejne dziecko, a teraz zaręczyny. Czy już niedługo odbędzie się piąty ślub wokalisty?

Związki Michała

Michał ma już za sobą cztery nieudane małżeństwa. Na początku tego roku rozstał się z Dominiką Tajner. Do rozwodu doszło we wrześniu tego roku. W grudniu Michał ma już nową narzeczoną i dziecko w drodze. Tajemniczą Paulinę poznał przez aplikację randkową. Jak twierdzi znajomy Michała:

Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi.

Mieszkają razem

Paulina po kilku tygodniach wprowadziła się do Michała. Ma czwórkę dzieci podobnie jak Michał. Obecnie spodziewają się wspólnego piątego potomka.

Zaręczyny Michała zostały upublicznione przez jednego z jego znajomych. Piosenkarz również zmienił swój status na Facebooku. W świątecznych życzeniach podsumował rok 2019 i wyraził wiele nadziei na szczęśliwy przyszły 2020:

To był dla mnie bardzo trudny rok, pewnie dla mnie, jak i dla mojej rodziny. Wierzymy wszyscy w to, że nowy będzie lepszy. Zawsze przecież jutro będzie lepszy dzień, jutro będzie lepszy rok. Mam wielką prośbę, żebyście szanowali siebie nawzajem, żebyście bardzo się kochali, żebyście pamiętali, że życia nie da się powtórzyć.

Michałowi gratulujemy zaręczyn, a partnerce życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Źródła: plejada.pl
Fotografie: instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij