×

Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę. Jego wybranka ma już czwórkę dzieci

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o relacji pomiędzy Michałem Wiśniewskim, a Dominiką Tajner. Przypomnijmy, że ich związek ma się ku upadkowi, choć do rozwodu jeszcze nie doszło. Nie mniej jednak wszystko wskazuje na to, że lider zespołu Ich Troje zdołał się już pocieszyć, a bowiem Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę! Kto to taki?

Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę

Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi – mówi osoba z otoczenia Wiśniewskiego

Co więcej, nowa partnerka Wiśniewskiego ma już czwórkę dzieci – tyle samo co lider zespołu Ich Troje. Paulina, bo o niej mowa, wraz z gromadką pociech wprowadziła się już do podwarszawskiej wilii muzyka. Z pewnością będzie tam bardzo wesoło, jeśli na miejscu pojawią się również dzieci artysty.

Jak się poznali?

Michał i Paulina poznali się w sieci, gdzie zaczęli rozmawiać o życiu, dzieciach i muzyce. Ostatecznie coś między nimi zaiskrzyło i w końcu się spotkali. Na kolejny krok nie trzeba było długo czekać, bowiem oboje poczuli motyle w brzuchu i sprawy potoczyły się już o wiele szybciej.

Michał Wiśniewski znany już jest z tego, że bez kobiety żyć nie potrafi

Pytanie tylko, czy z nimi jest inaczej? Przypomnijmy, że muzyk żenił się już czterokrotnie. Kolejno brał ślub z Magdą Famme,  Martą „Mandaryną” Wiśniewską, Anią Świątczak i Dominiką Tajner, która miała być tą ostatnią. Tymczasem para rozstała się i czeka na pierwszą rozprawę rozwodową.

Czy tym razem będzie inaczej, a Paulina na dobre skradnie serce artysty?

Może Cię zainteresować

zamknij