×

Chirurg plastyczny zmieniał wygląd swojej żony przez 11 lat. Stworzył ideał swojego piękna

Philip Craft jest z zawodu chirurgiem plastycznym. Swoją przyszłą żonę poznał w sklepiku szpitalnym już w 1995 roku. Mężczyzna od zawsze chciał poddać wybrankę swojego serca operacjom plastycznym. Anna początkowo była co do tego bardzo sceptycznie nastawiona i nie brała takiego rozwiązania pod uwagę. Zmieniła jednak zdanie wraz z upływem czasu.

Wszystko zmieniło się kiedy kobieta urodziła swojego drugiego syna w 2005 roku. To wtedy zdała sobie sprawę, że diametralnie straciła poczucie własnego piękna, a jej brzuch w niczym nie przypominał pięknej sylwetki jaką niegdyś posiadała. Był to okres, kiedy pomagała swojemu mężowi w pracy. To tam często mijała się z 60-letnimi kobietami, które swoją figurą niczym nie odbiegały od pięknych i zadbanych pań.

Anna w wieku lat 30. zdecydowała się poddać operacjom przeprowadzanym przez męża. Philip stopniowo „zmieniał wizerunek” swojej żony.

Philip kocha zmienianie swoich samochodów sportowych, mebli, a przede wszystkim uwielbia zmieniać mnie. Po urodzeniu dwójki dzieci postanowiłam, że czas najwyższy oddać się w jego ręce – wyznaje Anna.

W ciągu 11-letniej „transformacji” mąż kobiety poprawił jej piersi, usta, tyłek, brzuch i wstrzykiwał jej botoks. Dzisiaj jest bardzo dumny z tego, że żona mu zaufała i poddała się operacjom. Jakby tego było mało, klienci chirurga również często podkreślają aktualne piękno jego żony.

Czy to wystarczające potwierdzenie tego, że podjęła odpowiednią decyzję?

Zawsze mówię do pacjentów, że jeśli chcą wiedzieć, jak dobrym chirurgiem jestem, wystarczy że spojrzą na moją żonę – dodaje 47-letni Philip.

Polecane

Może Cię zainteresować