×

6-letni chłopiec ma na głowie 10-centymetrową szczelinę, która powiększa się z dnia na dzień

Szokujące zdjęcia pokazują 6-letniego chłopca z głębokim na dziesięć centymetrów pęknięciem w czaszce. Najgorsze jest jednak to, że wgłębienie na głowie chłopca staje się większe z tygodnia na tydzień.

Pheaktra Pov urodził się z niewielkim wgłębieniem w głowie, lekarze jednak nie byli zaniepokojeni i wysłali chłopca do domu. Wraz z upływem czasu szczelina zaczęła się powiększać.

Eksperci nie są pewni, co może być przyczyną problemu. Są również zaniepokojeni tym, że już w czasie ciąży pozostał niezauważony i później zbagatelizowany.

Wgłębienie jest bardzo duże i powoduje obrzęk. Nieleczone infekcje mogą wywołać zapalenie i życie chłopca znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Ojciec opuścił matkę chłopca jeszcze przed narodzinami. Jedynie matka i babcia się nim opiekują. Rodzina chłopca jest zdeterminowana by mu pomóc. Choć lekarze nie dają im większych nadziei, babcia Pheaktra w każdy weekend udaje się do świątyni, by prosić innych o datki.

Lokalne organizacje charytatywne pomagają Pheaktrowi, jednak dostarczane leki nie wywierają wpływu na wgłębienie na głowie chłopca.

Choć większość lekarzy twierdzi, że chłopcu nie można pomóc, babcia i matka nie poddają się i nadal szukają sposobu, by uratować życie Pheaktra.

Może Cię zainteresować

zamknij