×

Penis mężczyzny zaczął gnić po masturbacji ze skarpetką i metalową rurą

Penis mężczyzny zaczął gnić na skutek korzystania z własnoręcznie skonstruowanej zabawki erotycznej. Spragniony cielesnych przyjemności człowiek przez pięć dni zmagał się z blokującym jego członka metalem zanim zdecydował się udać do szpitala. Niewiele brakowało, aby zmarł.

Pandemia zmieniła ludzi?

Nie ulega wątpliwości, że pandemia bardzo mocno wpłynęła na zachowania społeczne. Częstsze i dłuższe przebywanie w domu spowodowało, że ludzie mają problemy z nawiązywaniem relacji z innymi. Nic więc dziwnego, że wielu mężczyzn poszukuje alternatywnych rozwiązań w sferze swojego życia seksualnego.

Pewien Taj wpadł na pomysł współżycia z metalową rurą. 21-latek umieścił swojego penisa w skarpetce, a następnie włożył go do metalowego cylindra. Po wytrysku mężczyzna chciał wyciągnąć członka z rury, ale niestety stało się to niemożliwe. Końcówka penisa spuchła tak bardzo, że krew nie była w stanie się cofnąć.

21-letni Taj nie mógł w żaden sposób pozbyć się prowizorycznej zabawki erotycznej. Próbował używać rozmaitych lubrykantów, ale niestety metal ani trochę nie chciał się przesunąć. Dopiero po pięciu dniach osobistych zmagań mężczyzna postanowił poprosić o pomoc. Ból był już tak dokuczliwy, że utrudniał mu codzienne funkcjonowanie.

W styczniu zeszłego roku 21-latek trafił do szpitala w Bangkoku. Wyznał wówczas medykom, że do incydentu doszło podczas erotycznych zabaw z nieprzystosowanym do tego, prymitywnym urządzeniem. Ratownicy szybko zorientowali się, że sytuacja jest wyjątkowo poważna. Ze względu na trwające kilka dni ściśnięcie, skóra na penisie mężczyzny zaczęła gnić.

penis mężczyzny zaczął gnić 2
Freepik

Penis mężczyzny zaczął gnić

Sanitariusz Akachai Buapathum przekazał mediom, że wraz ze swoimi współpracownikami spędził aż trzy godziny na wycinaniu metalu z penisa mężczyzny. Do przeprowadzenia zabiegu medycy zużyli aż 25 ostrzy. Mężczyzna opowiadał o tym, w jakim stanie był penis poszkodowanego.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem jego penisa, był już spuchnięty. Śruba i nakrętki, które założył, miały 3 mm grubości. Musieliśmy je rozciąć małym ostrzem.

Medyk wyznał, jaki był powód utknięcia penisa w rurze.

Mężczyzna eksperymentował z urządzeniem. Dodał do swojej zabawki erotycznej czarną skarpetkę i to był jeden z powodów, dla których utknął.

Doktor Sitra Likisakul dodał, że niewiele brakowało, aby mężczyzna stracił penisa. Skóra zgniła tak bardzo, że widać było tkankę znajdującą się wewnątrz.

Trzymanie penisa w takim stanie przez trzy godziny, a co dopiero przez pięć dni jest bardzo niebezpieczne.

Lekarz uważa, że Taj powinien cieszyć się, że przeżył.

Penis utknął, ponieważ w trakcie erekcji poszczególne komórki napełniały się krwią. Potem krew nie mogła wrócić i pozostała w gruczołach na szczycie penisa. W rezultacie organ zaczął gnić. Taka blokada trwająca nawet trzy godziny może spowodować, że pacjent straci penisa, dlatego wciąż jestem w szoku, że przeżył.

Niedawno było głośno o 15-latku, który umieścił w penisie kabel USB, aby zmierzyć jego długość.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Freepik

Może Cię zainteresować

zamknij