×

15-latek włożył kabel USB do penisa. Chciał w ten sposób zmierzyć jego długość

Bycie nastolatkiem to nie jest prosta sprawa. Człowiek zaczyna się porównywać do innych i mierzyć ze swoimi kompleksami. Efekty bywają różne. Ten 15-latek włożył kabel USB do penisa, ponieważ chciał… zmierzyć jego długość. Najadł się wstydu, gdy matka zaprowadziła go do gabinetu lekarskiego.

15-latek włożył kabel USB do penisa

Ciekawość, presja ze strony rówieśników, wzorce narzucane w social mediach… to wszystko może stworzyć mieszankę wybuchową. Ten 15-latek wpadł na pomysł, który po prostu nie mógł skończyć się dobrze. Chciał zmierzyć długość swojego członka. Skorzystał przy tym z bardzo niekonwencjonalnej metody… delikatnie mówiąc.

Młody Brytyjczyk wepchnął do swojego penisa kabel USB. Mało tego, tak nim manewrował, że jakimś cudem udało mu się związać solidny supeł. To nie mogło zakończyć się dobrze.

15-latek próbował wyciągnąć kabel, ale ten utknął w cewce moczowej. Po kilku nieudanych próbach wyciągnięcia kabla chłopiec zaczął sikać krwią. Przerażona matka zawiozła 15-latka do szpitala.

Nastolatek najadł się wstydu

Medycy z University College Hospital w Londynie byli mocno zaskoczeni, gdy zobaczyli, że z penisa 15-latka wystaje kabel USB. Chłopiec poprosił, żeby jego matka wyszła z gabinetu. Dopiero wtedy przyznał się medykom, że chciał zaspokoić swoją ciekawość i zmierzyć sobie długość penisa.

15-latek włożył kabel USB do penisa
Twitter

Lekarze podjęli kilka prób wyciągnięcia kabla. Bezskutecznie. Po wykonaniu prześwietlenia okazało się, że sytuacja jest bardzo poważna. 15-latek trafił na stół operacyjny, gdzie lekarze wykonali nacięcie między genitaliami a odbytem. W ten sposób dostali się do supła, odcięli poplątany kawałek, a później go usunęli.

Operacja przebiegła bez większych komplikacji, a 15-latka wypisano ze szpitala. Po dwóch tygodniach chłopiec wrócił na wizytę kontrolną. Wykonano badania, które nie wykazały żadnych trwałych uszkodzeń. Jednak w przyszłości chłopiec nie uniknie regularnych wizyt kontrolnych.

Chociaż operacja zakończyła się sukcesem, to później może rozwinąć się zwężenie cewki moczowej, które może powodować problemy z oddawaniem moczu lub predysponować do nawracających infekcji dróg moczowych

– tłumaczy dr Amr Raheem, konsultant androlog z prywatnej kliniki zdrowia International Andrology London.

15-latek włożył kabel USB do penisa
Facebook

Lekarze podkreślają, że nie jedno już widzieli. Zdarzało się, że pacjenci wkładali do otworu na czubku penisa igły, druty, szpilki, czy… łupiny pistacji. Niektórzy robią to, żeby osiągnąć satysfakcję seksualną. Ale przyczyną tak ryzykownych zachowań mogą być także zaburzenia psychiczne.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij