×

Zwyrodnialec z Nowej Soli wykorzystywał nastolatki. Na dysku miał pełno zakazanych plików

36-letni pedofil z Nowej Soli wykorzystywał seksualnie 13-letnie dziewczynki. Na tym jednak nie koniec. Zwyrodnialec miał w domu pełno materiałów z brutalnymi gwałtami na bezbronnych dzieciach w wieku od 2 do 6 lat oraz na zwierzętach. Pobranymi materiałami wymieniał się w sieci z innymi pedofilami. Mężczyzna trafił do aresztu 2 czerwca 2016 roku i przebywa w nim do dziś.

Działania pedofila

Pedofil został namierzony przez policjantów, którzy na co dzień zajmują się walką z cyberprzestępczością. W pewnym momencie natrafili na 36-latka, który nagminnie udostępniał w sieci i pobierał materiały o treści pedofilskiej – w sumie miał dostęp do ponad 200 tys. zakazanych plików. Spora część nagrań była wyjątkowo brutalna, począwszy od gwałtów na dzieciach w wieku od 2 do 6 lat, a na filmach zoofilskich kończąc. Ustalono również, że zatrzymany pedofil już w 2006 roku wykorzystywał seksualnie 13-letnie dziewczynki. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że jedna z nich się w nim zakochała.

„Jestem niewinny”

Pedofil nie przyznaje się do zarzutów. Twierdzi, że materiały, które miał na dysku i rozsyłanie ich w sieci to zasługa programu, który pobrał. Według niego nagrania były rozprzestrzeniane bez jego ingerencji. Funkcjonariusze utwierdzili się w przekonaniu, że jego słowa nie mają nic wspólnego z prawdą, kiedy na jednym z dysków zewnętrznych pedofila znaleziono kolejne nagrania.

36-latek wkrótce ma stanąć przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Kolejni podejrzani

Wspomniany 36-latek nie jest jedynym podejrzanym. Dzięki walce z cyberprzestępczością i dochodzeniom policji, funkcjonariusze mają już namiary na ponad 300 osób, które przesyłały między sobą zakazane treści. Systematycznie będzie do nich docierać policja.

Może Cię zainteresować

zamknij