×

Kobieta zaatakowała pedofila, który dobierał się do jej małej córeczki. Trafiła do więzienia

Kiedy kobieta weszła do domu zastała w nim mężczyznę, który próbował zmusić jej córkę do niepoprawnego zachowania. Wpadła w szał i wygnała go za pomocą… metalowej rury. Teraz grozi jej więzienie.

Mężczyzna oblizywał usta dziecka

Kiedy 35-letnia kobieta weszła do domu zobaczyła w nim mężczyznę, który wynajmował dom w okolicy. To jak zachowywał się wobec jej małej córeczki, mocno nią wstrząsnęło.

Sąsiad oblizywał usta 9-latki i próbował zmusić ją do pocałunku. Do zdarzenia doszło w mieście Bethlehem w stanie Pensylwania.

Pedofil został pobity metalową rurą

Policja powiedziała, że Shankita ​​Briley wpadła w szał i zaatakowała mężczyznę metalową rurą, uderzając go w twarz i głowę. Z kolei 35-latka powiedziała, że użyła tylko pięści.

Zmaltretowany mężczyzna uciekł. Policjanci znaleźli rzekomego pedofila zakrwawionego w jego domu. Postanowili go zabrać do szpitala i jak relacjonowali funkcjonariusze, mężczyzna po drodze stracił przytomność.

Matka trafiła do więzienia, pedofil nie

Nie wniesiono zarzutów przeciwko mężczyźnie w związku z zarzutami Briley, ale detektywi badają jej oskarżenia. Natomiast, matka 9-letniej dziewczynki została oskarżona o napaść z użyciem siły, atak i prześladowanie.

Zwolniono ją z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 25 000 USD. Nie zatrudniła jeszcze prawnika, ale obiecała, że nie odpuści pedofilowi.

Czy kobieta przesadziła? Powinna była zachować zimną krew?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: nypost.com, www.o2.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować