×

5 znaków zodiaku, które są strasznymi pechowcami. Szczęście zazwyczaj omija je szerokim łukiem

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że miesiąc, w którym masz urodziny, może zdradzać, jaki facet pasuje do Ciebie najbardziej. Teraz okazuje się, że istotne znaczenie w naszym życiu może mieć również znak zodiaku, jaki został nam przypisany. Jak się okazuje, są wśród nich takie, które uznaje się za wyjątkowo pechowe. Jeśli któryś z nich jest Twój, lepiej miej się na baczności, bo wiele wskazuje na to, że szczęście kompletnie Ci nie sprzyja. Spójrz na poniższe zestawienie i daj znać, czy faktycznie jesteś jedną z takich osób. Właśnie te 5 znaków zodiaku to najwięksi pechowcy!

Rak

Zacznijmy od tych, którzy są największymi szczęśliwcami wśród grona pechowców. Taki osobami są właśnie ludzie spod znaku raka. Choć szczęście raczej Ci nie dopisuje, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, musisz zacząć pracować zdecydowanie ciężej. Istotne znacznie w tym przypadku będzie miało również dokładne planowanie przyszłych działań – pamiętaj, że im wcześniej to zrobisz, tym lepiej. Przestrzegając tych zasad, sukces wciąż może być Ci pisany, choć prawdopodobnie nie będzie on tak spektakularny, jak w przypadku innych znaków.

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku nie mają łatwego życia. Jeśli tyczy się on Ciebie, od razu możesz pozwolić sobie założyć, że nic Ci nie wychodzi. Wiele wskazuje na to, że jesteś również niepunktualny, a dobra organizacja nie ma z Tobą nic wspólnego. Pamiętaj jednak, że to jeszcze nic straconego. I choć życie daje Ci nieźle popalić, wciąż możesz pokazać na co Cię stać. Wystarczy tylko wziąć się w garść!

Wodnik

Często się słyszy, że kreatywny wodnik powinien mieć dużo szczęścia. Coś w tym pewnie jest, jednak niemal każda nadarzająca się okazja przechodzi Ci tuż obok nosa, choć jest ich naprawdę sporo. Zacznij się przyglądać im dokładniej, bo tylko w ten sposób masz szanse na lepsze życie i pamiętaj, że niewykorzystane okazje lubią się mścić.

Waga

Osoby spod znaku wagi doświadczają tak wiele kiepskich dni w roku, że nie sposób je zliczyć. Życie prawdopodobnie bardzo często układa się nie po Twojej myśli, a o szczęściu nie ma nawet mowy, dlatego różnego rodzaju gry hazardowe omijaj szerokim łukiem. Pamiętaj jednak, że to Ty jesteś kowalem własnego losu, dlatego nic straconego.

Koziorożec

Pechowy, ale ambitny. Co prawda nie masz co liczyć na szczęście, ale prawdopodobnie już wiesz, że nic nie dostaje się w życiu za darmo. To nie jest tak, że sukces nie jest Ci pisany. Jest, jeśli tylko włożysz w niego bardzo dużo ciężkiej pracy i wysiłki, a zatem do roboty!

Polecane

Może Cię zainteresować