×

Ci mężczyźni wolą „szare myszki”. Chcą decydować za partnerkę

Czy znak zodiaku ma znaczenie, gdy poznajemy potencjalnego partnera? Niektórzy twierdzą, że dopasowanie znaków zodiaku to jedna z kluczowych kwestii. Np. ci mężczyźni wolą „szare myszki” — spokojna osobowość, bezkonfliktowość, małomówność — właśnie tego szukają w związku.

Znaki zodiaku. Ci mężczyźni wolą „szare myszki”

Lubisz przyciągać uwagę? Jesteś przebojowa i uwielbiasz dużo mówić? Prawdopodobnie powinnaś unikać mężczyzn spod tych znaków zodiaku — oni wolą tzw. szare myszki. Relacja z takim mężczyzną może przynieść duże rozczarowanie.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku rzadko umawiają się z popularnymi kobietami. Nie lubią, gdy ich partnerka przyciąga wzrok mężczyzn, jest pewna siebie i seksowna. Wolą mieć u swego boku kobietę, która poświęci im cały swój wolny czas i w pełni podporządkuje się mężczyźnie. Taki układ ci nie odpowiada? A zatem lepiej unikaj panów spod tych znaków zodiaku…

Ci mężczyźni wolą szare myszki
Pixabay

Nieznoszący sprzeciwu

Ci panowie lubią dominować i stawiać na swoim. Dlatego lepiej czują się u boku partnerki, która jest skromna, małomówna i zgodna. O jakich znakach zodiaku mowa?

#Koziorożec: mężczyzna spod tego znaku zodiaku traktuje związek poważnie. Już podczas pierwszej randki zastanawia się, czy kobieta posiada cechy „partnerki idealnej” — takiej, z którą można spędzić resztę życia. Dlatego Koziorożec raczej odrzuci kokietkę i „miss popularności”. W kobiecie będzie szukał przede wszystkim spokoju i rozwagi. Partnerka Koziorożca powinna być ambitna, odpowiedzialna i skupiona na życiowych celach.

#Baran: ponieważ sam uwielbia rozkazywać, nie wytrzyma zbyt długo u boku kobiety, która będzie próbowała go zdominować. Baran jest uparty i lubi stawiać na swoim. Gdy partnerka okaże niezadowolenie, najpewniej szybko przekona się, co znaczą niekontrolowane wybuchy gniewu ukochanego. Ale u boku odpowiedniej kobiety, Baran szybko stanie się opiekuńczy i czuły.

#Panna: mężczyzna spod tego znaku zodiaku jest tradycjonalistą. Kobieta, która zajmie miejsce u jego boku, powinna więc myśleć podobnie i posiadać te same wartości. Marzysz o tym, by założyć tradycyjną rodzinę, szybko zostać mamą i skupić się na wychowywaniu dzieci? Zodiakalna Panna będzie dla ciebie odpowiednim partnerem. Ale uważaj, bo mężczyzna spod znaku Panny ma skłonność do przesady i lubi, gdy jego ukochana przyjmuje rolę posłusznej gospodyni.

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij