×

Internauci bezlitośni dla Cleo. „Radzę zmienić kosmetyczkę”

Paznokcie Cleo stały się tematem burzliwych rozmów internautów. Ludzie uważają, że piosenkarka powinna skorzystać z usług profesjonalisty. Jej manicure jest bowiem daleki od perfekcji. Co poszło nie tak?

Moda na paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowy to w ostatnich latach jedna z najpopularniejszych form dbania o paznokcie. Kobiety polubiły tę metodę ozdabiania paznokci, ponieważ jest stosunkowo trwała i odporna na uszkodzenia. Co więcej, niemal w całej Polsce można znaleźć salony, specjalizujące się w tego typu zabiegach. Niestety z czasem okazało się, że manicure hybrydowy ma również ciemną stronę. Jednym z największych zagrożeń jest fakt stosowania lamp UV, które wytwarzają światło o działaniu rakotwórczym. Promieniowanie UVA, emitowane w celu utrwalenia lakieru jest równie szkodliwe jak to, przed którym chronimy skórę latem. Pomimo ewidentnych zagrożeń, wynikających ze stosowania tego typu urządzeń, nadal nie brakuje kobiet, które z chęcią korzystają z takich zabiegów. Do ich grona należy także piosenkarka Cleo.

Gwiazda niedawno miała przyjemność odwiedzić studio „Pytania na śniadanie”, gdzie opowiadała o swoich spostrzeżeniach dotyczących finału „The Voice Kids”. Po zakończeniu nagrania, Cleo w towarzystwie Katarzyny Cichopek pozowała do wspólnych zdjęć. Aktorka „M jak miłość”, która jest jedną z prowadzących program, niedługo później pochwaliła się fotografią na swoim profilu na Instagramie. W poście napisała:

Taki miły poranek w @pytanienasniadanie.

Nikt nie mógł się spodziewać, że ten pozornie zwykły wpis wywoła aż tyle kontrowersji.

Paznokcie Cleo

W komentarzach pod zdjęciem od razu zaroiło się od uwag, dotyczących paznokci piosenkarki. Ludzie zwracali uwagę na to, że jej manicure nie wygląda na profesjonalny.

Cleo zmień kosmetyczkę, bo paznokcie nie wyglądają na zrobione profesjonalnie.

Ktoś inny zauważył, że paznokcie zostały niedbale wykonane.

Hybryda, Cleo, nierówno położona.

Jak dotąd, Cleo ani Katarzyna Chłopek nie skomentowały tych uwag. Niewykluczone, że z powodu panujących obostrzeń, piosenkarka nie miała możliwości odwiedzenia profesjonalnego salonu piękności. Możliwe, że w związku z lockdownem skorzystała z usług mniej profesjonalnych kosmetyczek lub zrobiła to sama.

Zadbane paznokcie podobnie jak wysoko upięty kucyk to jeden ze znaków rozpoznawczych piosenkarki. Mało kto wie jednak, jak Cleo wygląda w rozpuszczonych włosach.

Manicure hybrydowy: zagrożenia

Oprócz szkodliwego promieniowania, które oddziałuje na dłonie w trakcie wykonywania manicure hybrydowego, trzeba pamiętać, że dużym zagrożeniem są niektóre substancje zawarte w masie żelowej. Często znajdują się w niej metale ciężkie, które mogą prowadzić do nadmiernego złuszczania się skóry. Co więcej, promieniowanie UVA z lamp skutkuje szybszym starzeniem się skóry dłoni i może powodować czerniaka podpaznokciowego.

Cleo pochwaliła się swoim mieszkaniem! Tak luksusowego studia nagrań w Polsce jeszcze nie było!

Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować