×

Zauważyły, że „kwiat”, który stoi w wazonie rusza się. Wykluł się z niego olbrzymi motyl

W piątkowe popołudnie pracownice jednego z biur podróży w Warszawie zadzwoniły na numer alarmowy z prośbą o interwencję. Okazało się, że z kwiatu, który otrzymały od jednego z klientów wykluło się niezwykłe stworzenie… Jesteście ciekawi jakie?

„Kwiat” zaczął się ruszać i…

Pracownice jednego z warszawskich biur podróży otrzymały od swojego klienta kwiatek. Roślina wyglądem przypominała nierozwiniętego tulipana. Pewnego dnia kwiat zaczął się niespodziewanie ruszać. Po chwili wykluł się z niego ogromny…motyl.

Pawica atlas

Kobiety postanowiły, że zadzwonią po pomoc Eko patrolu straży miejskiej w Warszawie. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, okazało się, że stworzenie to nocny motyl o nazwie pawica atlas. Można go spotkać w Azji Południowo-Wschodniej, w południowych Chinach oraz w Indonezji. Warto dodać, ze jest to jeden z największych motyli na świecie.

Udzielono mu fachowej pomocy

Nietypowego, egzotycznego gościa przetransportowano do warszawskiego Centrum CITES przy ogrodzie zoologicznym. Na miejscu został dokładnie obejrzany i udzielono mu fachowej pomocy oraz opieki.

Panie z biura podróży zapamiętają ten prezent na długo…

Polecane

Może Cię zainteresować