×

17-letnia Patrycja zadzwoniła zapłakana do mamy z Berlina. To była ich ostatnia rozmowa

Zaginęła Patrycja Sierańska. 17-latka powiedziała swoim rodzicom, że jedzie spotkać się ze swoim chłopakiem w Warszawie. W czwartek zadzwoniła do swojej mamy z Berlina. Była roztrzęsiona i zapłakana. Do tej pory nie wiadomo, co dzieje się z dziewczyną.

Patrycja Sierańska
Facebook

Patrycja Sierańska wyjechała do chłopaka

Wczoraj, profil „Zaginieni przed laty” na Facebooku, udostępnił informację o zaginięciu 17-latki. Patrycja Sierańska 24 kwietnia w miejscowości Szelków wsiadła do busa do Warszawy. Tam miała się spotkać z chłopakiem. Mężczyzna jest od niej starszy i ma na imię Artur.

Jeszcze w środę, 17-latka zadzwoniła do mamy. Telefon przeraził kobietę:

Jeszcze tego samego dnia Patrycja zadzwoniła do mnie, płakała i mówiła do kogoś z kim była, że „nigdzie nie jedzie”. Ten telefon mnie przeraził i natychmiast zgłosiłam zaginięcie córki na policji

Najprawdopodobniej później Patrycja pojechała z Arturem do Berlina, nie uprzedzając rodziców, że zamierza wyjechać za granicę.

Facebook

Patrycja Sierańska zadzwoniła z dworca

Matka nastolatki w czwartek 25 kwietnia, dostała od córki przerażający telefon z dworca Ostbanhof w Berlinie. Dziewczyna rozłączyła się, zanim matka zdążyła dowiedzieć się co się dzieje.

Przerażona matka oddzwoniła na nieznany numer. Okazało się, że telefon należy do Niemki. Kobieta zobaczyła zapłakaną Patrycję i zapytała czy nie potrzebuje pomocy. Dziewczyna poprosiła ją o to, by mogła skorzystać z telefonu. Tłumaczyła, że jej telefon nie działa.

Niemka zaznaczyła, że dziewczyna była na dworcu z mężczyzną. To ostatnie informacje, które rodzice mają o miejscu pobytu nastolatki. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Patrycja Sierańska
Facebook

Rysopis 17-latki

Patrycja ma 152 cm wzrostu, zielono-szare oczy i włosy jasny blond. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo jasna karnacja. Dziewczyna była ubrana w czarne lub szare leginsy, czarne buty Nike, białą bluzę i czarną kurtkę typu bomberka. Najprawdopodobniej miała ze sobą różową torebkę na ramię.

Jeśli ktoś ma informacje o zaginionej, jest proszony o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa Wola:

tel. (22) 603 94 50 lub 112.

Może Cię zainteresować

zamknij