×

Wybierz parę, która według Ciebie, jest najszczęśliwsza. Odkryjesz prawdę o swoim związku

Kojarzycie sceny z filmów, na których widać rozmowę jakieś osoby z psychologiem, gdzie lekarz wyciąga obrazek i pyta o pierwsze skojarzenie? Jeśli tak, to zapewne doskonale wiecie, że czasami wybrane przez nas zdjęcie może naprawdę wiele powiedzieć o naszym charakterze. W przypadku związków jest podobnie… Przekonajcie się sami!

Rzućcie okiem na poniższe obrazki od 1 – 7. Znajdują się na nich pary, wszystkie są uśmiechnięte i zadowolone. Wy wybierzcie jednak tę, która Waszym zdaniem, jest najbardziej szczęśliwa. Zdradzi to kilka szczegółów dotyczących związku, w którym aktualnie jesteście.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#1

Prawdopodobnie macie milion wspólnych zdjęć, a wszystkie pełne romantyzmu. Uwielbiacie okazywać sobie uczucia nawet w miejscach publicznych. Wasi znajomi uważają Was za idealnie dopasowaną parę i rzeczywiście tak jest. Łączą Was wspólne zainteresowania, dlatego z całą pewnością nigdy nie będziecie się ze sobą nudzić. Taki związek to prawdziwy skarb!

#2

Znacie to powiedzenie: Za każdym wielkim mężczyzną stoi wyjątkowa kobieta? Właśnie ono idealnie opisuje Wasz związek. To kobieta dba tu o każdy szczegół i o interesy swojego mężczyzny. Jeśli jemu zdarzy się coś przeoczyć, na pewno nie umknie to jej uwadze. Zawsze go wspiera i szczerze kocha. Z takim pomocnikiem mężczyzna jest w stanie góry przenosić.

#3

W tym przypadku to mężczyzna wiedzie prym. Jest odpowiedzialny, choć czasami aż do przesady… Naprawdę rzadko pozwala sobie na odrobinkę szaleństwa. Na szczęście w tym związku kobieta potrafi to doskonale zrównoważyć. Tę parę najlepiej opisuje powiedzenie: przeciwieństwa się przyciągają.

#4

Na tym zdjęciu mężczyzna czule ukrywa kobietę w swoich ramionach. Świadczy to o tym, że chce ochronić ją od wszelkich niebezpieczeństw i kłopotów. Jest też typem, który będzie wspierał ją na każdym kroku, ale równocześnie nie pozwoli jej na robienie głupot. Ten związek pełen jest zaufania i wzajemnego szacunku. Prawdopodobnie będzie trwał lata.

#5

Między tym mężczyzną i kobietą panuje idealna harmonia. Oboje wspierają się bez względu na wszystko. Uwielbiają wspólnie spędzać czas i cieszy ich on niesamowicie. Może to być wycieczka rowerowa, romantyczna kolacja przy świecach, ale i zwykłe zakupy spożywcze. Nieważne, co robią, ważne, że razem!

#6

Ta para wyraźnie nie lubi okazywać sobie uczuć w miejscach publicznych. Każda ze stron szanuje pragnienia oraz marzenia drugiej osoby, nawet jeśli są całkowicie odmienne od własnych. Mimo że ukrywają swoje uczucia przed światem, wewnątrz są bardzo romantycznymi osobami. Pokazują to jednak dopiero w domowym zaciszu.

#7

W tym związku kobieta jest dumna ze swojego partnera pod każdym względem i pragnęłaby wykrzyczeć to całemu światu! Mimo to jest też niezależna i sama potrafi zająć się wszystkim swoim sprawami. Z kolei mężczyzna należy do ludzi bardzo oddanych. Związek jest dla niego niesamowicie ważny i cały czas stara się nad nim pracować. Chce, aby był coraz lepszy.

To jak – zgadza się?

Może Cię zainteresować