×

Panny młode „przed” i „po” ślubnym makijażu. Wyglądają jak zupełnie inne kobiety!

Dzień ślubu to jeden z najważniejszy i najpiękniejszych dni w naszym życiu. Nie ma się wiec co dziwić, że z okazji tej wyjątkowej okoliczności zarówno pan młody, jak i pani młoda chcą wyglądać IDEALNIE. Dzisiaj chcielibyśmy się jednak skupić na żeńskiej części stających przed ołtarzem osób, a dokładniej na ich makijażu, który ma za zadanie podkreślić urodę i największe atuty. Okazuje się, że w niektórych przypadkach zmienia on wygląd dosłownie o 180 stopni. Nie wierzysz?

Wizażystka wzięła pod pędzle panny młode i wykonała piękne makijaże ślubne

Arber Bytygi jest znaną i cenioną makijażystką, która postanowiła pochwalić się efektami swojej pracy. Tym razem w jej salonie piękności zasiadły przyszłe żony. Metamorfozy, jakim je poddała, dosłownie zwalają z nóg. Niektóre z nich są wręcz nie do poznania.

Makijażystka udowodniła, że nierówny koloryt skóry, cienie pod oczami, przebarwienia i trądzik nie stanowią dla niej żadnego problemu. Efekt jej pracy bardzo szybko docenili internauci, którzy szybko zaczęli udostępniać jej prace w mediach społecznościowych.

Oto panny młode przed i po makijażu spod ręki wspomnianej wcześniej wizażystki. Jedno jest pewne. Ich partnerzy z pewnością zakochali się w nich na nowo!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij