×

Panna młoda przesadziła z dekoltem. Internauci wyśmiewają wygląd jej piersi!

Panna młoda przesadziła z dekoltem. Wybrała sukienkę, która zamiast podkreślić jej urodę, skompromitowała ją na oczach setek tysięcy gości i… internautów. Ludzie bezlitośnie skrytykowali jej ślubną stylizację.

Najpiękniejszy dzień w życiu

Dla większości par ślub jest dniem, z którym wiążą wielkie oczekiwania. Zakochani zwykle miesiącami przygotowują się do zawarcia małżeństwa. Uczęszczają na lekcje tańca, aby oczarować walcem rodzinę i znajomych, skrupulatnie wybierają menu oraz planują przebieg imprezy.

Niestety zdarza się, że misternie opracowany scenariusz nie ma szans na realizację z przyczyn zupełnie niezależnych od narzeczonych. Dotyczy to m.in. kreacji ślubnych. Bardzo często panny młode w trakcie wybierania kreacji ślubnej kierują się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Traktując ślub jako kulminacyjny moment w życiu zapominają o istnieniu pewnych ograniczeń w postaci chociażby własnej sylwetki. W efekcie wybierają suknie, które choć piękne, to na ich ciałach nie prezentują się atrakcyjnie.

Ofiarą własnych marzeń padła kobieta, której zdjęcia już od jakiegoś czasu krążą w sieci. Panna młoda popełniła straszliwy błąd podczas wybierania sukni ślubnej. Model, na który postawiła nie tylko nie leżał na niej ładnie, ale co gorsza stał się przyczyną ogólnoświatowej kompromitacji. Pomimo popularnych kampanii na rzecz tzw. ciałopozytywności, ludzie nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Tak złego wyboru kreacji jeszcze nie widzieli!

Panna młoda przesadziła z dekoltem
Pixabay/Zdj. ilustrujące

Panna młoda przesadziła z dekoltem

W historii Internetu pojawiało się już wiele żenujących fotografii ślubnych. Do prawdziwego kanonu weselnych blamażów weszły zdjęcia z rosyjskich wesel. Choć poprzeczka przez lata była ustawiona naprawdę wysoko, to teraz pojawiła się panna młoda stanowiąca nie lada konkurencję.

Kobieta wybrała na swój ślub suknię, która zdecydowanie nie współpracowała z jej ciałem. Nie dość, że model dramatycznie podkreślał tuszę panny młodej, to na dodatek przesadnie eksponował jej niezbyt apetyczny biust.

Na zdjęciu widać, że uszyta z delikatnej, miejscami prześwitującej koronki suknia posiada wyjątkowo głęboki dekolt w kształcie karo. Niestety wycięcie w okolicy biustu pokazuje stanowczo zbyt wiele. Wyzwolone od stanika piersi panny młodej rozlewają się w dwóch przeciwnych kierunkach, odsłaniając znajdującą się poniżej skórę brzucha.

Można dostrzec, że wiek oraz nadwaga panny młodej odcisnęły swoje piętno na jej biuście, który nie jest już w najlepszym stanie i może lepiej byłoby go ułożyć w dopasowanym staniku.

Fotografia w krótkim czasie stała się viralem. Internauci przyznają, że niełatwo jest oderwać wzrok od zdjęć odważnej panny młodej, która na pierwszym miejscu postawiła własne preferencje. Historia panny młodej ze zdjęcia to najlepsza przestroga dla wszystkich kobiet, które szykują się do ślubu i planują iść do ołtarza w odważnej kreacji.

 

 

 

Źródła: styl.fm
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij