×

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Wszystko dlatego, że posłuchał matki

Pan młody uciekł sprzed ołtarza, bo jego mama skrytykowała przyszłą żonę. Kobieta zaznaczyła, że panna młoda jej zdaniem nie jest zbyt atrakcyjna. Jak to często w życiu bywa, syn zdecydował się posłuchać swojej rodzicielki i w ostatniej chwili wziął nogi za pas. Co było dalej? Przeczytajcie.

„Miał być ślub…”

Czytając te historię trudno odeprzeć wrażenie, że to raczej kiepski żart kiepskiego scenarzysty w kiepskim filmie. No cóż… Jednak nie. Pewien młody mężczyzna z Tunezji porzucił swoją przyszłą małżonkę przed ołtarzem, ponieważ gdy tylko pierwszy raz zobaczyła ją jego mama, nie spodobała się jej. Wystarczył jeden rzut oka, aby stwierdziła, że jest zbyt „niska i brzydka”.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie powiedziała mu tego wcześniej, odpowiedź jest prosta. Otóż przez cztery lata związku tej pary, mama młodego widziała jedynie zdjęcia Lamii. Gdy w końcu paniom tuż przed samym zawarciem małżeństwa udało się zobaczyć na żywo, matka pana młodego stwierdziła, że fotografie nijak mają się do rzeczywistości.

Postanowiła podejść do ukochanego syna i stanowczo zabroniła mu się żenić. Jak możemy przeczytać w „Daily Star”:

Matka nie mogła pozwolić mu zawiązać węzeł z tunezyjską damą, zwaną Lamią Al-Labawi.

Pan młody uciekł sprzed ołtarza
Twitter

Pan młody uciekł sprzed ołtarza

No cóż… Młody mężczyzna nie potrafił w żaden sposób sprzeciwić się matce i natychmiast uciekł. Zostawił Lamię w białej sukni na samym środku sali… Niesamowicie rozgoryczona sytuacją niedoszła panna młoda postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych tym, co ją spotkało.

To miał być najpiękniejszy dzień mojego życia. Wydałam na ten ślub wszystkie swoje pieniądze, a spotkało mnie coś takiego

– napisała.

Jej rodacy nie pozostawili tego, co napisała bez odzewu. Młoda kobieta spotkała się z ogromną sympatią i współczuciem. Jak się okazuje, jej życie nigdy nie należało do najłatwiejszych. Lamia była też sierotą. Historia sprawiła, że zyskała rozgłos. Wszyscy mają nadzieję, że to pomoże jej znaleźć nową, prawdziwą miłość.

Z kolei jej niedoszłego małżonka najprawdopodobniej czeka zupełnie inny los. Która kobieta zdecyduje się na związek z mężczyzną, który wywinął taki numer?

Pan młody uciekł sprzed ołtarza 1
Twitter
Źródła: www.mirror.co.uk, www.o2.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij