×

Pan Młody podczas ślubu wyjął telefon. Żona do dziś nie potrafi mu tego wybaczyć

Pan Młody podczas ślubu wyjął telefon. Jego wybranka nie mogła uwierzyć własnym oczom, widząc jak miłość jej życia w tym wyjątkowym dniu sprawdza najświeższe informacje. Finał okazał się dla obojga niezwykle tragiczny.

Uzależnienie od telefonu

Telefony komórkowe tak bardzo zawładnęły naszym życiem, że wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić nawet godzinnej przerwy od ich używania. Badania pokazują, że nawet 60 procent Polaków nie rozstaje się ze swoim smartfonem przez cały dzień. Telefony stały się nie tylko medium do komunikacji, ale także źródłem informacji i rozrywki. Niestety ta szkodliwa sytuacja prowadzi do prawdziwych dramatów życiowych.

Na własnej skórze doświadczyła tego Taylor Loren z Vancouver, której mąż w skandaliczny sposób zachował się w dniu ich ślubu. Kobieta podzieliła się z internautami filmikiem, przedstawiającym incydent, do którego doszło podczas ceremonii.

Na nagraniu widać, jak Russel ubrany w elegancki, niebieski garnitur oczarowany spogląda na swoją wybrankę serca. W jego oczach widać bezgraniczną miłość i oddanie, gdy Taylor zmierza w kierunku ołtarza. Niespodziewanie czar pryska, gdy mężczyzna jak gdyby nigdy nic sięga do kieszeni po smartfon i zaczyna przeglądać wiadomości. Jego żona do dziś bardzo przeżywa to, jak potraktował ją w najważniejszym dniu ich wspólnego życia.

W opisie filmiku, który zamieściła na TikToku napisała:

Cztery lata temu, gdy szłam do ołtarza, aby poślubić miłość mojego życia… To był jeden z najważniejszych i najbardziej emocjonujących momentów w naszym życiu, a mój mąż zrobił najbardziej romantyczną rzecz… Sprawdził swój telefon.

Film bardzo mocno wstrząsnął internautami. Doczekał się ponad 2,3 mln wyświetleń, a ilość ta wciąż rośnie. W komentarzach  wiele osób oburzyło się zachowaniem pana młodego.

Pan Młody podczas ślubu wyjął telefon

Ludzie w bardzo mocnych słowach skomentowali zachowanie Pana Młodego. Wiele osób zwracało uwagę, że najwidoczniej mężczyźnie wcale nie zależy na małżeństwie, skoro wykazuje taką postawę. Niektórzy sugerowali nawet, że może lepiej, aby para w porę się rozstała. Co ciekawe, nie zabrakło również bardziej wyrozumiałych osób, które usiłowały tłumaczyć jego postępowanie zdenerwowaniem.

Sama Taylor przyznała, że nie była zła na męża, ponieważ zdawała sobie sprawę, że jest podenerwowany:

Był baaaardzo zdenerwowany! Wydawało mi się to nawet zabawne. W jego telefonie znajdował się tekst przysięgi i sądziłam, że dlatego do niego zerka.

Taylor ujawniła przy okazji, że nadal jest w związku małżeńskim z Russelem i niedawno obchodzili czwartą rocznicę ślubu. Pod nagraniem kobieta zadała pytanie swojemu mężowi:

Kochanie, TikTok chce wiedzieć, dlaczego sprawdzałeś telefon, podczas gdy ja szłam do ołtarza.

Russell odpowiedział, że powodem były pieniądze, a konkretnie kryptowaluty. W komentarzu odpowiedział:

Ponieważ krypto nigdy nie śpi.

@taylortokshusband of the year 😂 (yes I walked down the aisle to Kanye, RIP KIMYE) ##weddingtiktok ##marriage♬ original sound – taylor loren

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Facebook, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij