×

Chodził po krakowskich Plantach w piżamie i palił marihuanę z poroża renifera. Został zatrzymany przez policję

Ubrany w stój przypominający piżamę, chodził po krakowskich Plantach paląc marihuanę. Okazało się, że 20-latek miał przy sobie jeszcze więcej narkotyku, który palił z rogu renifera…. Na posterunku podzielił się niewiarygodną historią.

Palił marihuanę z rogu renifera

Krakowscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę ubranego w strój przypominający piżamę. Okazało się, młodzieniec miał przy sobie 1,5 grama marihuanyDo jej palenia używał rogu renifera. Skąd wziął tak oryginalny przyrząd? Policjanci usłyszeli ciekawą historię o tym, jak rogi znalazł w norweskim lesie i wpadł na pomysł aby przerobić je na fajkę wodną.

Zadziwiająca historia

Do zatrzymania młodego mężczyzny doszło 3 lutego w poniedziałek przed godziną 10:00 na placu Szczepańskim. Policja podała, że mężczyzna wydawał się dość nieobecny. Ustalono, że róg renifera nabył w sposób legalny.

Funkcjonariusze ustalili, że młodzieniec jest mieszkańcem Bystrej Podhalańskiej. 20-latek odpowie za posiadanie środków odurzających w postaci marihuany. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara więzienia do 3 lat.

Źródła: krakow.policja.gov.pl, www.se.pl
Fotografie: Krakowska Policja (miniatura wpisu), Krakowska policja

Może Cię zainteresować

zamknij