×

Ma 9 lat i już zdobyła tytuł miss. Nie uwierzysz, jak wygląda przed wizytą u specjalistów

Choć wydawać by się mogło, że konkursy piękności zarezerwowane są tylko i wyłącznie dla dorosłych osób, nic bardziej mylnego. Coraz większą popularnością cieszą się te, które są organizowane dla dzieci. Nie bez powodu opinie na ich temat są jednak mocno podzielone. Podczas gdy niektórzy nie mają nic przeciwko, inni są całkowicie przeciwnie odbieraniu dzieciństwa i promowaniu tego typu wzorców u dziewczynek, które muszą przejść radykalną metamorfozę.

Jedną z nich jest 9-letnia Paisley Langworthy

Mała gwiazda i jej rodzice są w stanie zrobić córka, aby Paisley wyglądała na scenie jak dorosła kobieta. W tym celu przedłużają jej rzęsy i włosy, robią wyzywający makijaż i ubierają małą w uwodzicielskie kreacje, które dodatkowo mają przyciągnąć uwagę innych. Wiele osób zastanawia się jednak, jak wygląda 9-latka bez tych wszystkich dodatków. Teraz już znamy na to odpowiedź.

Poza światłami reflektorów Paisley Langworthy prezentuje się zupełnie inaczej

Zanim Paisley uda się na wizytę do fryzjera i makijażystki, wygląda jak na swój wiek… zupełnie normalnie! Niektórzy nawet posuwają się do stwierdzenia, że w niczym nie wyróżnia się spośród swoich rówieśniczek.

Czy więc można powiedzieć, że kolejne korony zdobywa dzięki specjalistom, którzy kreują wizerunek małej gwiazdy?

Koniecznie spójrzcie na poniższe zdjęcia i odpowiedzcie sobie na to pytanie już sami

Może Cię zainteresować

zamknij