×

Owen Wilson jest ojcem trójki dzieci. Jednak aktor wyrzekł się 2-miesięcznej córeczki

Życie potrafi być przewrotne. Przekonał się o tym amerykański aktor i komik – Owen Wilson, który nie tak dawno po raz trzeci został ojcem. Mężczyzna jednak z jakiś powodów nie chce widywać swojej malutkiej córeczki. W mediach aż huczy od nadmiaru spekulacji.

Owen Wilson to 49-letni amerykański aktor znany z takich filmów jak “Cudowny chłopak”, “O północy w Paryżu”, “Zoolander” czy “Noc w muzeum”. Mężczyzna był bardzo pozytywnie odbierany zarówno przez opinię publiczną jak i fanów. Teraz jednak nad jego karierą zawisły czarne chmury. Zagraniczne media nie zostawiają na nim suchej nitki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez owenwilson_official (@owenwilson_official)

Niechciana córka

Jego życie prywatne jest równie bogate, co filmografia. Aktor jest znany bowiem z licznych romansów i nieudanych związków. Wilson do tej pory został ojcem trójki dzieci. Warto dodać, że są to owoce miłości do trzech różnych kobiet. Największe zainteresowanie mediów wzbudza jednak najmłodsze z nich – niespełna miesięczna dziewczynka imieniem Lyla Aranya Wilson. Aktor nie ma zamiaru uczestniczyć w życiu dziewczynki. Nie chce mieć z nią nic wspólnego. Wszyscy zadają sobie pytanie: dlaczego?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Varunie (@varunie)

Wiedział o ciąży

Dziewczynka jest owocem miłości aktora i Varunie Vongsvirates. Para była razem przez ponad 5 lat, chociaż jak zauważa portal Us Magazine – związek był nieformalny. Wilson nie opiekował się kobietą przez cały okres trwania ciąży. Nie przejął się także porodem i narodzinami swojej córeczki. Co więcej, aktor cały czas wiedział o ciąży, a mimo to nie był w nią w żaden sposób zaangażowany. Kobieta była pozostawiona sama sobie.

Zrzekł się praw

Portal podaje, że Wilson poddał się testowi na ojcostwo w czerwcu tego roku. Wynik okazał się pozytywny, jednak pomimo to aktor postanowił zrzec się praw opieki nad córeczką. Aktor stwierdził, że nie chce odwiedzać córki ani sprawować nad nią opieki – podaje Us Magazine. Na pytanie o wyrzeczenie się własnego dziecka zarówno Wilson, jak i jego manager nabierają wody w usta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Varunie (@varunie)

Przykładny ojciec

Wilson jest także ojcem dwóch synów – 7-letniego Roberta oraz 4-letniego Finna. Według Us Magazine aktor utrzymuje wzorowe kontakty zarówno z chłopcami, jak i matkami dzieci. Tym bardziej dziwi zachowanie Wilsona w stosunku do najmłodszej latorośli. Czym mała Lyla zasłużyła na takie traktowanie? Nie wiadomo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Varunie (@varunie)

A wy co sądzicie o całej sprawie? Myślicie, że Wilson miał dobry powód żeby się tak zachować w stosunku do własnego dziecka?

Może Cię zainteresować

zamknij