×

Ostatnie chwile życia ofiary pedofila. Za chwilę chłopiec umrze…

Ostatnie chwile życia ofiary pedofila zarejestrowały kamery monitoringu. 12-letni Rodion Wołkow, gwiazda lokalnej szkółki piłkarskiej miał talent, pasję i całe życie przed sobą. Wszystko to przekreślił 59-letni zboczeniec, który zwabił na śmierć obietnicą słodyczy. Mordercę i jego ofiarę sfilmowały kamery sklepowego monitoringu. Wkrótce potem chłopiec już nie żył…

Ostatnie chwile ofiary pedofila

12-letni uczeń Rodin Wołkow wracał właśnie do domu z treningu piłkarskiego w mieście Dnipro, położonym w centralnej części Ukrainy, gdy podszedł do niego 59-letni mężczyzna. Obiecał mu dużo słodyczy i zaproponował natychmiastową realizację tej obietnicy w pobliskim sklepie.

Dwunastolatek, nie przeczuwając nic złego, towarzyszył mężczyźnie podczas wizyty w sklepie. Wtedy sfilmowały ich kamery monitoringu. W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że uchwyciły ostatnie chwile życia ofiary zboczeńca. Wkrótce potem chłopiec został brutalnie zgwałcony i uduszony przez pedofila. Następnie 59-latek uprawiał seks ze zwłokami chłopca.

Policyjne śledztwo

Policję zawiadomili bliscy chłopca, zaniepokojeni tym, że nie wrócił na czas do domu, a jego telefon nie odpowiada. Po sygnale z telefonu komórkowego policjanci dotarli do opuszczonego budynku w miejscowym parku. Praktycznie złapali pedofila na bezczeszczeniu zwłok zamordowanego chłopca.  Jak ujawniła rzeczniczka policji Ludmiła Kopylenko podczas konferencji prasowej:

Gdy funkcjonariusze weszli do opuszczonego budynku, zobaczyli mężczyznę leżącego na materacu, na stosie ubrań. Jego twarz była pokryta krwią. Na widok policjantów poderwał się na nogi, podciągając nerwowo spodnie. Pod stosem ubrań funkcjonariusze znaleźli ciało 12-letniego Rodina.

Mężczyznę natychmiast aresztowano. Podczas rozmowy z policjantami przyznał się, że zgwałcił chłopca, następnie go udusił, po czym odbył stosunek seksualny z jego zwłokami. Grozi mu dożywocie.

Źródła: www.youtube.com, www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować