×

Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełniają jej ostatnią wolę. Chcą zdążyć przed rocznicą śmierci

Agnieszka Kotulanka, właściwie Agnieszka Sas-Uhrynowska z domu Kotuła, 20 lutego 2018 roku odeszła z tego świata.

Pomimo jej problemów z alkoholem, nie poddawała się. Walczyła z nałogiem i wychodziła na prostą. Planowała nawet wrócić do pracy, ale nie zdążyła… Dostała wylewu krwi do mózgu i zmarła.

Dzieci Kotulanki sprzedają jej mieszkanie

Kasia i Michał chcą sprzedać mieszkanie należące do ich mamy. Okazuje się, że gwiazda „Klanu” planowała już dawno sprzedać mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Wiązało się ono dla niej ze zbyt przykrymi wspomnieniami.

Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu – zdradza osoba z otoczenia rodziny

Aktorka nie zdążyła sprzedać mieszkania. Jednak dzieci zdecydowały się wypełnić ostatnią wolę matki i jeszcze przed pierwszą rocznicą jej śmierci, po małym remoncie, wystawiły ogłoszenie o sprzedaży mieszkania.

Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery „Tele Tygodnia”, przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w „Klanie” – mówi przyjaciółka rodziny

Decyzja o sprzedaży mieszkania nie była łatwa dla dzieci aktorki, bowiem to miejsce w którym się wychowali, ale ostatecznie uznali, że mieszkanie nie zostanie w rodzinie, a oni sami będą wspominać tylko dobre chwile związane z mamą.

Jak dodaje informatorka:

Owszem, czują sentyment do tego miejsca, bo w końcu tam się wychowali, ale chcą pójść do przodu

Polecane

Może Cię zainteresować