×

15 osób przed i po wykonaniu operacji plastycznych. Zmiany w wyglądzie są ogromne

Wszystko, co najdziwniejsze, zazwyczaj kojarzy nam się z Japonią. Wiele wskazuje jednak na to, że Korea Południowa nie ma zamiaru pozostać w tyle. To tam można obejrzeć show pt. „Let Me In”, gdzie uczestniczy poddają się… operacjom plastycznym! Jakby tego było mało, to jeden z najczęściej oglądanych programów w Korei.

O co chodzi w show „Let Me In”?

Każda osoba, która ma przejść transformację, otrzymuje na samym początku programu odrażającą ksywkę, taką jak chociażby Frankenstein. Następnie obserwujemy jej historię, aby zauważyć, jak cechy fizyczne negatywnie wpłynęły na jakość życia danej osoby. Program obejmuje także rodziców „poszkodowanych”, którzy niejednokrotnie przepraszają swoje dzieci za to, że nie są doskonałe, a ich wygląd jest daleki od ideału. Wtedy okazuje się, że jest na to sposób – operacja plastyczna.

Spośród kilku osób wybierana jest jedna, która przechodzi serię operacji plastycznych przeprowadzanych przez najlepszych chirurgów w kraju. Ostatecznie każdy zoperowany uczestnik programu zostaje pokazany publiczności. Efekt jest często niewiarygodny!

Oto niektóre z transformacji. Zdjęcia przedstawiają osoby przed i po operacjach przeprowadzanych w programie

Polecane

Może Cię zainteresować