×

Gwiazdy, które zrujnowały swoją urodę. Nie umiały powiedzieć „stop” operacjom plastycznym

Operacje plastyczne to dla wielu wspaniały wynalazek współczesnej medycyny. Może odmienić przede wszystkim życie tych, którzy cierpią ze względu na wypadki czy choroby. Jednak dobrze wiemy, że niektórym zdarza się zdecydowanie przesadzić z wizytami u chirurga. Operacje plastyczne tych gwiazd pokazują, jakie skutki może przynieść uzależnienie od medycyny estetycznej. Ich zabiegi skończyły się fatalnym niepowodzeniem.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd

Niestety w pogoni za nieuchwytnym ideałem piękna niektórzy posuwają się zdecydowanie za daleko. Specjaliści już od dawna ostrzegają od uzależnienia od operacji plastycznych. Jednak nadal nie brakuje ludzi, w tym znanych gwiazd, którzy takie ostrzeżenia mają za nic. Teraz trudno doszukać się w nich, chociaż odrobiny naturalności.

Donatella Versace

Donatella Versace to siostra tragicznie zmarłego Gianniego Versace. Bardzo przeżyła śmierć swojego brata i od lat 90. często poddawała się operacjom plastycznym. Teraz nie przypomina już pięknej dziewczyny sprzed lat. Jednak ostatnio zdecydowała się na rezygnację z części wypełniaczy.

Meg Ryan

Aktorka była niegdyś ulubienicą Ameryki. Widzowie pokochali Meg Ryan dzięki rolom w „Bezsenności w Seattle”, czy „Mieście Aniołów”. Niestety w ucieczce przed efektami upływu czasu, zdecydowanie przesadziła z operacjami plastycznymi. Dzisiaj 58-latka pojawia się w mediach głównie w kontekście nieudanych zabiegów.

Nicole Kidman

Nicole Kidman to jedna z najbardziej lubianych i poważanych aktorek w Hollywood. Kiedyś zachwycała naturalnością, jednak przed kilkoma laty zaczęła stosować botox. Gwiazda nadal wygląda pięknie, ale fani zauważyli, że przez ostrzykiwanie ma problem z mimiką twarzy, co zdecydowanie wpływa na jej grę aktorską. Na szczęście ostatnio zrezygnowała z takiego „upiększania” i teraz znów świetnie wypada w filmach.

Melanie Griffith

W latach 80. aktorka zachwycała urodą i grą na złotym ekranie. Jednak Melanie Griffith już dawno nie przypomina starej siebie. Nie trzeba specjalisty od chirurgi plastycznych, żeby dostrzec skutki licznych operacji.

Tori Spelling

Tori Selling zyskała ogromną popularność dzięki kultowemu serialowi „Beverly Hills 90210”. Pierwszą operację przeszła już jako 16 latka. Od tamtego czasu regularnie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Chociaż w tym przypadku słowo „dobrodziejstwo” wydaje się lekkim nadużyciem…

Mickey Rourke

Na liście gwiazd, dla których operacje plastyczne skończyły się fatalnie, nie może zabraknąć Mickey’a Rourke. Media na całym świecie rozpisują się o jego uzależnieniu od zabiegów poprawiających urodę. Nie przypomina już przystojniaka, którego znamy z filmu „9 i pół tygodnia”

Jance Dickinson

Jance Dickinson to znana amerykańska aktorka i modelka. W latach 70. i 80. była marzeniem każdego mężczyzny. Niestety modelka nie miała łatwego życia i od zawsze zmagała się z problemem z samoakceptacją. To doprowadziło ją ostatecznie do uzależnienia od operacji plastycznych.

Carla Bruni

Modelka i była pierwsza dama Francji od dawna nie przypomina młodszej wersji siebie. Kiedyś fani kochali jej naturalność, a Carla Bruni mogła liczyć na współpracę z najważniejszymi markami na świecie. Jednak w ostatnich latach francuska modelka pokochała botox.

Courteney Cox

Kilka lat temu fani „Przyjaciół” zauważyli, że z odtwórczynią roli Moniki dzieje się coś bardzo złego. Aktorka wyglądała jakby kompletnie straciła czucie w twarzy. Jednak ostatnio Courteney Cox posłuchała swoich fanów i przyjaciół i zdecydowała się na usunięcie wypełniaczy. Teraz sama przyznaje, że wyglądała sztucznie i że zaakceptowała, że wygląd zmienia się z wiekiem.

Hunter Tylo

Polscy widzowie pamiętają Hunter Tylo z kultowej „Mody na sukces”. Jednak jesteśmy pewni, że wielu z nich miałoby problem z rozpoznaniem aktorki na jej najnowszych zdjęciach. Aktorka próbowała wygładzić zmarszczki i zdecydowanie przesadziła. Wypełniacze kompletnie zmieniły jej rysy twarzy.

Polecane

Może Cię zainteresować